Wpis z mikrobloga

Nie ma już dla mnie nadziei, jeszcze jakbym wszystko próbował jakoś ruszyć z 5 lat temu, to może jeszcze by jakieś szanse - małe bo małe - były, teraz to już mogę jedynie patrzeć sobie po tiktokach i Instagramach na szczęśliwych ludzi, ale wiedząc, że już nie ma szans na to, żeby człowiek nie musiał czuć się cały czas jak śmieć. Zresztą nawet to mi niepotrzebne - wystarczy przejść się o odpowiedniej porze przez miasto i widok zadowolonych ludzi śmiejących się po knajpach powoduje, że człowiek ma ochotę usiąść i plakac. Niestety, wszystko już przepadło i została wegetacja jak roślina. Smutne to wszystko.
#przegryw #gorzkiezale #zalesie
  • 1
@Rimbolo: Ty naprawdę myślisz, że to całe gówno z insta-srama i tik-sroka to ludzie autenczynie szczęśliwi? Czy człowiek szczęśliwy potrzebuje takiej dawki atencji? Nie oglądaj tego gówna bo się psychicznie zajedziesz. No chyba że dla jaj czasem sobie obejrzysz. To jest dołek pustogłowia człowieku #!$%@? #!$%@? stamtąd. Heilung se posłuchaj albo dobrego blacku, albo Lovecrafta se poczytaj. #!$%@?. Tik tok to rak #!$%@?. Nie czaisz ze całe mnóstwo so called "influencerek"