Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie polecić jakąś fajniutką świeczkę zapachową pachnącą świętami? Chodzi mi o klimaty pierniczkowo-waniliowe tudzież mandarynki i pomarańcze z korzennymi przyprawami. No tak jak pachną święta no, wiecie o co chodzi. Aha, dobrze byłoby, jakby zapach był intensywny, wypełniający pomieszczenie.

Przy okazji wieczorowym Mirkom, którzy przegapili wcześniejszy wpis podsyłam link do eliminacyjnej ankiety w nowej edycji #perfumowemistrzostwa, w której wybieramy najlepsze premiery 2022 roku. Jeden klik i głosujecie na swoich faworytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego i pachnącego wieczoru ()

#perfumy
TetraHydroCanabinol - Jest ktoś w stanie polecić jakąś fajniutką świeczkę zapachową p...

źródło: comment_1671303998QHu6RQwFqKXPrbx71K9kuh.jpg

Pobierz
  • 7
@zychu69: Dzięki za przyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@TetraHydroCanabinol: Tak jak kolega wspomniał, By The Fire będzie najbliżej tego co opisałeś głównie nuta mandarynek:
https://www.cupofnature.pl/produkt/swieca-sojowa-by-the-fire-120-ml-2/ (jest jeszcze wersja 180 ml)

Generalnie miras, warto zwracać uwagę na skład, preferuj olejki naturalne od syntetycznych (wiadomo trzeba doplacić) ale z mojego perfumowego nosa wynika że warto.

Troszkę jak się zluzuje okres świąteczny to zapraszam