Wpis z mikrobloga

@Tyrese: No życzę mu jak najlepiej, chociaż jest jeszcze na tyle młody, ze wszystko się może zdarzyć. Może się rozwijać i przebić dokonania obecnych najlepszych, a równie dobrze może doznać kontuzji zamieniającej go co najwyżej w swojego idola grosika, a może uciec imprezki. No i on jest tylko jeden, a myśle, że jest jeszcze kilka wakatów na Ikony piłkarskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hrabia_Horeszko: W tym rzecz. Messi i Ronaldo co sezon wykręcali nieziemskie liczby, złota piłka na przemian(wtedy jeszcze ten plebiscyt miał większe znaczenie niż teraz). Nie wiem czy zobaczymy jeszcze taką konkurencje.
@Krzysztof53647: Nie chodzi o to, ze futbol się kończy tylko ze ludzie grono mojego pokolenia wychowało się na piłkarzach, którzy teraz kończa kariery. Koniec ich kariery to w pewnym sensie przejście przynajmniej w moim przypadku na przejście na kolejny etap w życiu i pokazanie ze czas po prostu zapieprza nieubłaganie.
@Tyrese: szczerze mowiac, jestem juz po 30, pamietam jeszcze starsza gwardie, ale osobiscie ciesze sie ze na ta zmiane pokoleniowa. Jestem szczerze zmeczony messim i ronaldo (szczegolnie jako kibic united). Niech juz zaczna zamiatac mbappe, halland, saka, czy belllingham.