Wpis z mikrobloga

@Walther00
@jacas
Słuszna uwaga, choć Marokańczycy mają gorszą florę do rozwoju w ich własnym kraju. Jednak z drugiej strony jest to zrównoważone przez powszechny czynnik imigracyjny do wysoko rozwiniętych krajów, kiedy to Polacy kiszą się w ekstraklasie.
@omletdifrmoasz: No i #!$%@? co? Chcesz powiedzieć, że może nie jesteśmy np. tak bogaci jak Chorwacja i Maroko, by grać na ich poziomie? xD

Czy na czym dokładnie polega ich przewaga, którą chcesz usprawiedliwiać p0lackich piłkarzyków-przegrywów?
@Emes91: po pierwsze, jak piszesz do mnie, to nie używaj swojej ksywy z dzielni. po drugie masz 12 czy 16 lat? po trzecie zrozum jedną rzecz. To Dinamo Zagrzeb, a nie Legia czy tam Lech opier... piłkarzy za grube ojro bańki. Po czwarte, ogarnij jedną rzecz - Maroko 2022 to będzie dla nich, czym dla nas jest Polska 1974. Po piąte napisz mi gdzie usprawiedliwiam piłkarzy naszej kadry? Po szóste primo
@PiccoloColo: Wiem, że nie ale użyłeś terminu "charakter" i aż się we mnie zagotowało. Nikt tam go nie pokazał. Nawet Niemcy, którzy zamiast wypiąć się na igrzyska ośmieszyły się ze swoim zakrywaniem ust po czym przegrały.
@Emes91: a ty nadal jak moderator wykopu. Chłopie, czytając twoje słowa zastanawiam się czy naprawdę jesteś normalny. Na wyższym poziomie? Nie ma sprawy, możesz sobie stać i srać na WTC, a ja będę siedział w bunkrze czy tam innej piwnicy. Tylko napisz mi gdzie bronię tej reprezentacji? Ty naprawdę masz problemy z czytaniem, weź już się nie kompromituj. Jakie slogany, jakie suche memy? Weź baranka walnij