Wpis z mikrobloga

Jako, że byłem na proteście antypoborowym we Wrocławiu wrzucę swoje trzy grosze. Protest przebiegł sprawie i duży plus na organizację. Osoby protestujące mogły się wypowiedzieć i wyrazić swoją opinię. Nie trzeba się ze wszystkim zgadzać, ale na pewno warto wysłuchać takich opinii szczególnie, że głosi je prawdziwa osoba, a nie troll zza klawiatury. Niektóre hasła mi się nie podobały takie jak "Ukręć wora kaczora", "****" czy wstawka na temat obrony dziennikarzy opozycji, bo oni też mogą być wcieleni do wojska. Protest był w jednym celu i tego się powinniśmy trzymać, a nie rozdrabniać. Za ustawą były wszystkie kluby polityczne, Konfa się chyba wstrzymała. Największy poklask był dla haseł "wybór, nie pobór" i "kto nie skacze ten do woja".
Na proteście było ok. 30 osób. Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej. No i plus dla śmieszka, co się przedstawił jako Michau Białek.
Zdjęcie jest z przed protestu 12:10.
#wroclaw #protest #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Z.....b - Jako, że byłem na proteście antypoborowym we Wrocławiu wrzucę swoje trzy gr...

źródło: comment_1671281436IkfXepDpg4M2GBqvJ2i0Ph.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Dzisiaj 30 jutro 300.


@ZlotyJakub: Nope. Dynamika protestów nierewolucyjnych jest zawsze spadkowa. Pierwszego dnia możesz zmobilizować dowolną liczbę ludzi, ale kolejnego będzie mniej, o ile nie jest to otwarcie ruch rewolucyjny.
  • Odpowiedz