Wpis z mikrobloga

@kubsle: Siema. Wyczytałem, że jesteś z Politechniki Śląskiej. Ja teraz kończę technikum i mam zamiar pójść właśnie na śląską, na informatykę. Dużo tam programowania? Bo w przyszłości chciałbym być programistą i się zastanawiam czy warto.
  • 10
@Czumanahana: Generalnie trochę jest, na jaki wydział chcesz iść? Ale licz się z tym, że na początku np. jest tam elektronika, mocna matma i fizyka, także ja się obecnie nie skupiam na programowaniu a na w/w przedmiotach :).
@Czumanahana: To jest właśnie jak mówiłem, ja obecnie jestem na pierwszym semestrze i w sumie to niewiele wiem jak tam później. A jaki profil jesteś, bo ja też po technikum. Informatyka?
@kubsle: Tak, informatyka. Jestem z Gliwic. I mam właśnie dylemat, bo jeżeli politechnika z tego programowania da mi niewiele, to poszedłbym na matematykę, już niekoniecznie na politechnikę śląską.
@Czumanahana: Ooo, a nie masz jakiś znajomych na starszych rocznikach? Generalnie ja poszedłem na infę dlatego, bo i lubię coś popisać i właśnie lubię elektronikę, co z resztą miałem w technikum.
Właśnie nie bardzo. I nie potrafię się zdecydować. Miałem zamiar wyjechać na informatykę do Poznania/Wrocławia, ale życie nie dało. No i tak intensywnie myślę o tej politechnice naszej.

PS

Też Gliwice?