Wpis z mikrobloga

@JesterHead_: Kto podawał że my rejestrowaliśmy w Wawie? My przejęliśmy warszawski protest od @protest_dosc bo niby zarejestrował i wymiękł. Niestety wprowadził ludzi w błąd. Chcieliśmy to ratować spontanicznym zgromadzeniem w innym miejscu ale służby groziły 20 tysięcznymi mandatami.
  • Odpowiedz
@Libertarianie: @pawelczixd: Art. 1. § 1. kw: Odpowiedzialności za wykroczenie podlega ten tylko, kto popełnia czyn społecznie szkodliwy, zabroniony przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia pod groźbą kary aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 5000 złotych lub nagany.

Musicie się kształcić, by nie dać się zbywać.
  • Odpowiedz
@Libertarianie: rozumiem, no wyszło niefortunnie i źle organizacyjnie, ale no nie przekreślam, bo niestety tylko was obchodzi los mężczyzn, choć nie wierzę w wielkie przewroty. Cóz, ten kraj nie jest dla mężczyzn bez żadnych znajomości, naprawdę czas stąd s--------ć
  • Odpowiedz
@Libertarianie: jak tak głośno mówiliście, że "przejmujecie organizację", to również oznacza sprawdzenie i dopelnienie wszystkich formalności. Chyba że od tak chlaplnęliście, a teraz o kurde przypal, rozliczajo nas
  • Odpowiedz
@JesterHead_: Sprawdziliśmy w wykazie zgromadzeń i pasowało miejsce, godzina i czas trwania. Nie ma możliwości głębszego sprawdzenia. Okazało się dziś że to Homo Komando… czy @Protest_Dosc jest powiązany z Homo Komando? Nie wiemy, nie ujawnił się na miejscu ani w necie.
  • Odpowiedz
@Libertarianie: myślałem, że nikt nie przebije szurfederatów w pajacowaniu, ale się myliłem. To co odstawiliście nie da się skomentować inaczej niż "xD".

"Przejęliście protest" od jakiegoś anona z wykopu i to jest wasze wytłumaczenie? Zobaczyliście, że zgadza miejsce oraz czas, który wam podał i uwierzyliście na słowo? Do tego poszliście tam od tak na przypale? Grubo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Libertarianie: a nie mówiłem, że g---o zrobicie? :D Te protesty nie miały prawa wypalić, a wy pokazaliście, że o organizacji tychże wiecie tyle samo co kaczyński o demokracji.
  • Odpowiedz
@Libertarianie: to jest śmieszna podstawa. Więcej osób się nie zjawi. I mogę się założyć o każde pieniądze. Ludzie nie przyjdą z wielu różnych powodów, a protesty nie wypalą dopóki nie dojdzie do awantur, ale przede wszystkim do masowej mobilizacji. Na razie tylko garstka otrzymuje wezwania, reszta nie czuje, że i tak ich wszystkich wyłapiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz