Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka #rozbiorka71
Siemanero Tagowicze. Próba przebicia się przez Amułażowe wpisy następuje. Otóż zapraszam po mililitry NISHANE Safran Colognise - dobra cena jak na ostatni czas - 4,25 PLN/ml

Szkło 3 PLN (odlewam od 5 ml)
Wysyłka: każda opcja lecz do OLX należy doliczyć +1,0 PLN bo tam teraz jakieś limity powymyślali i trzeba bulić za wystawienie ogłoszenia.

Do odlania 50 ml - zamawiam jak uzbiera się chętnych na 40 ml. Wysyłka na drugi dzień po odebraniu flakonu więc jest duża szansa, że dojdzie przed Świętami.

Jak zwykle można coś dobrać - lista pw.
ZnUrtem - #perfumy #rozbiorka #rozbiorka71 
Siemanero Tagowicze. Próba przebicia się ...

źródło: comment_1671277358Py62tRiEouMEDR7moUJVNv.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZnUrtem:

bo tam teraz jakieś limity powymyślali i trzeba bulić za wystawienie ogłoszenia.

przy aukcji olx możesz ustawić jednorazową prowizję pobieraną po sprzedaży, odliczą od wypłaty i to chyba kosztuje 20 groszy, reszta BLIK ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy założeniu, że przedmiot jest wystawiony za 2 zł.
@Freyu77: Nie narzekaj. Na pocieszenie opiszę Ci swoją sytuację. Wczoraj pojawiły się promocje na Amułaże (wszyscy wiedzą). Myślę sobie - k***a taka okazja, może się nie powtórzyć. Sprawdzam na szybkości perfumowy stan konta i szok, niedowieżanie - 0 PLN (słownie: zero). Szybka analiza możliwości i wykonanie zamówienia na 2k ¯_(ツ)_/¯ bo urodził się genialny plan w moim szalonym umyśle. Plan polegający oczywiście na pozbyciu się na szybkości części perfumowej kolekcji. I
@leszekosa: @Therion95: @Freyu77: @maiden84 Siemka. Nishane odebrane - odezwijcie się proszę na priv jaka forma wysyłki Was interesuje. Chciałbym dzisiaj rozlać i jutro nadać żeby przed Świętami paczuchy do Was dotarły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirat200: Z Tobą już jestem rozliczony - piszę tylko informacyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak jak ustalone wysyłam 23.12.
EDIT: Ależ to pięknie pachnie...
ZnUrtem - @leszekosa: @Therion95: @Freyu77: @maiden84 Siemka. Nishane odebrane - odez...

źródło: comment_1671640186DJXgVmCWpFdBaZydkgsRzC.jpg

Pobierz