Wpis z mikrobloga

@hasek34: Dlatego zawsze wybieram serwery z najwieksza liczbą ludnosci. Na poczatku wybrałem też świeży serwer z duzym online (cleopatra) ale coś czułem że świeże serwery mogą nie być stałym gruntem, apophis calkowicie pominalem bo juz wtedy dla mnie nie zachwycał, zrobiłem ponownie postać na barii.
  • Odpowiedz
  • 0
@BetterMessage chyba nigdy. Bo obserwowałem liczbę online graczy od jakiegoś czasu już i z nowych tylko Cleopatra siedziała top 1 chwile, potem Artemis. Apophis cały czas był na tyle, co zresztą widać po online nawet teraz gdzie kto stoi na jakim poziomie z nowych serwerów. A tak to barii jest takim najbardziej stabilnym serwerem
  • Odpowiedz
@Nyarp: no właśnie że apophis był top 1 oblegany serwer z tych nowych przez pierwsze 2/3 tygodnie, a to ze teraz umarł to jasna sprawa bo zgadali się na niego polscy strimerzy za którymi poszły dzieciaczki, strimerom sie znudziło to nagle okazało się że nie ma tam normalnych graczy
  • Odpowiedz
@BetterMessage: Co ty gadasz ponczusiu, zaczalem grac po 3 tygodniach od wyjścia nowych serwerów i apophis dalej był w tyle, wiem bo przez 3 dni obserwowałem liczbe online serwerów zeby wybrać odpowiedni serwer (padło na barii). Za to kojarze artemisa i cleopatre jako topke. Co zresztą dalej widać. Jak by apophis był tak topowy to by był wyżej w liczbie online. Cleopatra, artemis np. teraz 1300 graczy, apophis 600. https://nwdb.info/server-status
  • Odpowiedz