Wpis z mikrobloga

Grzegorz Braun z nowym odpałem. Tym razem wrzuca jakieś filmiki sugerujące, że lądowanie na księżycu to fake xD

@Neobychno: Neobychno z nowym odpałem. Tym razem wrzuca jakieś wpisy sugerujące, że Grzegorz Braun wrzuca jakieś filmiki sugerujące, że lądowanie na księżycu to fake xD
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Tak, poważnie, nie jestem jasnowidzem. Rozumiem, że to może być dla ciebie wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że ty i wszyscy twoi koledzy z kółka antykonfederacji posiadacie telepatyczne umiejętności czytania w umysłach i zawsze najlepiej wiecie, co Braun, Korwin i spółka mieli naprawdę na myśli.
  • Odpowiedz
Jak to jest, że właśnie panjanusza i innych szurów potrafią zawsze rozszyfrować tylko wyborcy konfy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@matteo_moravietzky: Jak to jest, że ty nie potrafisz rozszyfrować nawet mojego prostego komentarza? Chyba wyraźnie napisałem, że to ty i twoi koledzy uchodzicie za jasnowidzów potrafiących czytać w myślach i "rozszyfrowujecie" co tak naprawdę "panjanusz i innych szurów" naprawdę mieli na myśli. Twój kolega Neobychno w tym wpisie
  • Odpowiedz