Wpis z mikrobloga

Coś im chyba sprzedaż nie pykła tego dodatku, skoro po dwóch tygodniach robią promocję, że przy zakupie dodatku 30 dni abonamentu gratis(swoją drogą kiedyś to było normalne, że przy zakupie dodatku dawali 30 dni abonamentu), a pewnie na święta bedzie dodatkowo promocja Dragonflight za 50%. Tak się kończy blizzard jak usuwasz taka zajebista rzecz jak mission table, ja nie wrócę dopóki tego nie przywrócicie, mogę zaczekać i 2 dodatki i ELO.

#blizzard
#worldofwarcraft
  • 6
@Nymphis: jaki bajt człowieku zarobiłem na tym 7.7 miliona golda i przestałem kupować czas za złoto jak wszedł najnowszy dodatek i elo. niech ich to czegoś nauczy. Ja w to gówno grac nie muszę, klikałem sobie tylko bo lubiłem darmowy gold z mission table.
@koozkie: Też tak myślę, dlatego na święta/sylwestra bedzie ten dodatek za 50%, a już od premiery mi przysłali trzy maile o dodatku i ankietę dlaczego przestałem grać, a to tylko dwa tygodnie. Więc tak masz racje, chyba ich to trochę boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@11262 Graczy jest mniej to fakt ale to przez to, że dodatek jest mało medialny. Jak dla mnie wotlk trochę się do tego przyczynił. Gra się bardzo przyjemnie, systemy w miarę przemyślane. Mocno alt friendly już na początku. Zobaczymy czy znowu prawie rok poczekamy na patch. Praktycznie nic nie trzeba grindować, usunięcie mission table to w sumie najlepszy pomysł.