Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: Wydaje mi się, że bałwany, owce i klauny się wkurzają bo się zorientowali, że unijni kłamcy którzy ściagają imigrantów i są lgbt popierają aborcje ich oszukali, bo czas im leci, a serca mają złamane i rodziny upadają, przez co trzeba bić na alarm.
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Tłumaczę: Jest zimno, Kaczyński to baran, Ziobro to klaun a Morawiecki Pinokio. Jestem rasistką, lubię facetów wystrojonych jak paw (w rurkach), Wspieram tęczową rewolucje i prawa kobiet. Nie mamy czasu, serce mi się łamie i potrzebuje pomocy. Ziobro to klaun a Kaczyński to baran.
  • Odpowiedz
@SirSherwood: Twoje tłumaczenie brzmi jak rozkojarzenie toku myślenia w schizofrenii. Przekładając to na ten język obrazkowy wyżej, to mamy z Krystyny bardzo ciekawy obiekt badawczy i do tego obserwacja niemal na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że bałwany, owce i klauny się wkurzają bo się zorientowali, że unijni kłamcy którzy ściagają imigrantów i są lgbt popierają aborcje ich oszukali, bo czas im leci, a serca mają złamane i rodziny upadają, przez co trzeba bić na alarm.


@SirSherwood: Nawet na końcu podpisała się clownem i baranem. Paw to znak interpunkcyjny.
  • Odpowiedz
Jak kiedyś tłumaczyłem gościowi +40 że taka osoba jak K.Pawlowicz sędzia TK nie powinna tak się reprezentować na Twitterze to się pytał co ona złego robi? Plucie na lgbt. To oczywiscie ze to zboczency co chca skrzywdzic jego corke.
Ha tfu na nią
  • Odpowiedz