Wpis z mikrobloga

@K-S-: bedzie trzeba beda maszerowal z partia razem, z ppsem, z konfederacja, czy z libertarianami. wole zeby wszystkie partie sie dolaczyly niz zeby wszystkie byly przeciwko
@gharman: Ok rozumiem, ale kto stoi za tą partią? Co to są za ludzie? Parę lat temu zaufałem Korwinowi, Duda też wydawał się super kandydatem na prezydenta. Pis też był super bo nie wpuszczali imigrantów. Jak jest to sam widzisz.

@karakanjaroslaw: Na temat protestów w środku zimy bez medialnego wsparcia już się wypowiadałem.

Po prostu martwię się o to że cała sprawa zakończy się tak jak zakończył się protest kobiet.
Po prostu nie chcę by skończyło się to tak jak z strajkiem kobiet


@K-S-: Spokojnie, jutro i w niedzielę ten "protest" przyciągnie maksymalnie sto kilkanaście osób. Nie skończy jak SK, gdyż nawet się nie zacznie jak SK.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@K-S-:

Po prostu martwię się o to że cała sprawa zakończy się tak jak zakończył się protest kobiet.


Protest kobiet zakończył się obietnicą wprowadzenia zmian w prawie, złożoną przez głównych polityków opozycji. I te zmiany zostaną wprowadzone, bo to niewielki koszt, a poparcie społeczne jest ogromne.
@K-S- > kto stoi za tą partią? Co to są za ludzie? Grupa młodych (choć nie tylko) osób które miały dość tego, że nie mają na kogo głosować kiedy z jednej strony trzeba odpuszczać wolność osobistą (Konfederacja) albo własność prywatną (Lewica). Działamy od końcówki 2019 roku, a zarejestrowani jako partia jesteśmy od 2021. Jeśli interesuje cię nasz program to przechodzi on ostatnie szlify językowe i w niedługim czasie powinien być opublikowany na
"protest" przyciągnie maksymalnie sto kilkanaście osób.


@Filipterka25: Liczę na ponad tysiąc, ale fakt akcja jest za słabo nagłośniona. Temat strajku kobiet był grzany miesiącami i miał bardzo duże wsparcie "internetowych celebrytów".

@DamianO1995: Właśnie i bardzo dobrze że bierzesz je pod uwagę. Każdy z nas może wydrukować list i go wysłać gdzie trzeba. Tak samo wielu z nas może wydrukować plakaty i je rozwieszać. Za to zdecydowana większość nie chcę przed
@K-S-: Możesz korzystać, tu wpis o wysłaniu wniosku o informację publiczną:

https://www.wykop.pl/wpis/69504003/pomoc-wcr-sieradz-mirki-potrzebuje-pomocy-gdy-spra/

tu wniosek odpowiedź o przekazaniu przez MON:

https://www.wykop.pl/wpis/69513535/5-grudnia-gdy-jeszcze-sprawa-cwiczen-nie-przedosta/

Nie piszę tego w sensie, że łapię cię za słówka. Ale wyślij pismo do jakiegokolwiek organu w związku ze sprawą i wyślij tu zanonimizowane potwierdzenie. Żeby pokazać też innym, że można tak działać. Napisałem ci takie pismo w punkcie 1, możesz dodać do niego uzasadnienie (żeby pokazać faktyczną skalę powołań osób