Wpis z mikrobloga

@sherriff: To jest akurat bardzo często powielana nieprawda. Papierosy przy spalaniu generują tysiące substancji, w tym kilkadziesiąt/kilkaset rakotwórczych. Z kolei e-papierosy mają w składzie glicerynę roślinną, glikol propylenowy, nikotynę i kuchenne aromaty "do ciast". Sama nikotyna uzależnia, ale ma też dużo dobrych efektów jak np. pobudzenie organizmu czy mniejszy apetyt. Zwiększa niestety krążenie mogąc długodystansowo spowodować mniej lub bardziej dokuczliwe choroby serca. To nadal nic w porównaniu z tym co potrafi
Z kolei e-papierosy mają w składzie glicerynę roślinną, glikol propylenowy, nikotynę i kuchenne aromaty "do ciast"


@Pieczor: z małym zastrzeżeniem: że sam ten liquid robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) te ze sklepów (szczególnie te tanie) mają już na ulotce wymienioną całą tablice Mendelejewa w składzie.
@Pieczor: spróbuj desmoxan/ tabex (ten drugi chyba tańszy). Rzucałem z nim fajki z sukcesem, a potem po latach rzucałem e-papierosa bo denerwowała mnie częstotliwość palenia i też z sukcesem. Tylko stosuj według ulotki, każdy znajomy który narzekał że nic mu to nie dało brał losowo tabletki, za szybko kończył palić albo za szybko kończył brać i wracali do palenia.
@Pieczor: co chcesz ode mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodzenia w rzucaniu palenia! Również polecam Desmoxan albo tabex, nie ma sensu męczyć się samemu, skoro można zrobić to z tymi środkami bezbolesnie, zostaje jedynie kwestia uzależnienia psychicznego, braku pomysłu co zrobić z czasem i braku tego wyjścia na dymka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieczor ja rzuciłem e fajki jak sprzęt się popsuł, uznałem że nie będę wydawał siana na nowego i jakoś tak się udało. Chociaż za pierwszym podejściem była masakra, kilka dni wytrzymałem i wróciłem. Powodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iksioo: proste? Skutki uboczne jakimi są koszmary i nieprzespane noce mnie skutecznie wyleczyły z tych tabletek. Jeśli już, to tylko na receptę bupropion.
@Pethaf najwidoczniej każdy organizm reaguje innaczej. Polecam na podstawie własnych doświadczeń. Nie zauważyłem, żebym miał jakieś koszmary albo problemy z zasypianiem. Problemy ze snem miałem jak rzucałem bez tabletek. Wieczorami cały czas przechodziła mnie myśl, żeby iść zapalić