Wpis z mikrobloga

@dawid-sobierajski: sativa, lekko pobudzająco, czuć cytrynę w smaku znacząco, poczytaj o lemon skunk. Jest wyhodowany zgodnie ze sztuką przez kanadyjczykow, jakość pierwsza klasa. Przynajmniej ostatnia partia

Żałuję, że wziąłem Aurorę 22% thc, bo ta wygląda i smakuje jak jakaś samosieja, niepozorny w mocy ale nie dla mnie
@xetrian: wczoraj kupowałem pierwszy raz w centrum marihuany, o 7:30 rano pisałem formularz, dolegliwości - bezsenność/rwa kulszowa (bo na to rzeczywiście choruje) o 11 sms z kodem, w aptece żadnych pytań/dziwnych podś#!$%@?ów pełna profeska, ja dostałem 10g aurora 20%thc <1%cbd i coś tam klepie ale nwm czy to ja mam taką tolerkę po greenoutach że 2/3 lufy muszę ściągnąć aby coś poczuć
@Salicylina: 2-3 lufy to i tak chyba lepiej niz trzy bonia w piec minut jak przy dzezie z ulicy. Teraz zobacze, czy trzy miesiace przerwy cos mi dadza, a jak nie to zakladam ze nie ma juz normalnego skuna i samo cbd zostalo. Ja sobie chwale aurore, pierwszy dzezik, ktory mnie naprawde porobil po miesiacach palenia #!$%@?.