Wpis z mikrobloga

TYPUJEMY #mecz #chorwacja - #maroko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial #mundial #pilkanozna

Przypominam o możliwości skorzystania (jeden raz ostatnich czterech meczach) z JOKERA, podwajającego Wasz dorobek za mecz. Wystarczy zaplusować pierwszy komentarz o treści "JOKER". Pamiętajcie o tym, bo po rozpoczęciu meczu nie będzie można go cofnąć i przenieść na inny mecz!

WAŻNY KOMUNIKAT!!!
Postanowiłem również, że dwa ostatnie mecze pierwsza "10" będzie typować tylko i wyłącznie w prywatnych wiadomościach. Ma to na celu uniknięcie kierowania się przez Was typami konkurentów o zwycięstwo i tym samym zachęcenie do podjęcia większego ryzyka na ostatniej prostej naszej zabawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dotyczy to użytkowników: @auauauauau, @Malborasek, @TimeyWimey, @Zamaloczasunalogin, @Slepak, @KosmicznyNiedzwiedz, @Bodziuchna, @ZuluScout, @Pivip, @Bozee_daj oraz @reyley - ten ostatni jest tuż za pierwszą dziesiątką, ale może jeszcze wykorzystać Jokera, co sprawia, że teoretycznie może nawet objąć po tym spotkaniu prowadzenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę, żeby Wasze typy miały następujący format:

0. (ewentualnie) chęć skorzystania z JOKERA
1. Nazwa typowanej drużyny
2. Długość meczu (dwie opcje - "czas regulaminowy" oraz "dogrywka lub karne")
3. (ewentualnie) Zakłady dodatkowe. Piszecie tylko "ZD1" i "ZD2" - w zależności, które z nich typujecie.

Żadnych dodatkowych słów, informacji itp. W przypadku chęci zmiany typu przed meczem piszecie tylko numer i nowy typ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrzuty Waszych wiadomości będę publikował w osobnym wpisie na mirko tuż po rozpoczęciu się meczu.
W Waszym przypadku typowanie "tradycyjne" (pod tym wpisem) nie będzie skutkowało podniesieniem dorobku punktowego. Nie wrzucajcie więc ich tutaj, by nie ułatwić zadania konkurentom! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mecz możecie typować do soboty, do godziny 16. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 23
  • Odpowiedz
Zbliża się koniec skąd inąd fajnej zabawy z typowaniem, @plackojad: brawo za pomysł, organizację gry, więc u mnie typ prosty Chorwaci wygrają pewnie po 90 minutach i ZD wejdzie 2 debiutantów od 50 minuty.
  • Odpowiedz
@Marienburg: Nie można zmieniać typu w czasie meczu. Była taka opcja w 1/8 finału, ale wywołała pewne kontrowersje i nie była zbyt popularna, więc z niej zrezygnowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz