Wpis z mikrobloga

@FxJerzy: o co chodzi z tą dywidendą akcyjną?
czytając Livermoora czy wyckoffa, często spotykałem się z tematem wyplacania dywidendy w postaci dodatkowych akcji firmy, ale potem nie mogłem znaleźć ani jednej firmy ktora to dzisiaj robi.
  • Odpowiedz
@FxJerzy: a to nie był po prostu split jak na tesli? Przeciez jak miales 1 akcje za 160 dolanow to po splicie dostales 4 po 40. Ceny z dupy bo nie pamietam juz kiedy byl split
  • Odpowiedz
@Kaacezet: nie to nie był split, to właśnie był "splidivi" jak to nazywają czyli dywidenda 1+3. Tak jest w dokumentach firmowych i SEC. Wielu brokerów zrobiło z tego split (łamiąc przepisy prawne ale jak mieli zrobić dywidende jak mieli masę akcji syntetycznych a do dywidendy dostali określoną ilość), ludzi wmówieni na maksa i dlatego zabierają akcje z giełdy i rejestrują pod swoimi danymi w Computer Share (tak jak zarząd).
  • Odpowiedz
@FxJerzy: że co? coraz ciekawsze teorie mają te grupki wyznawców:) Na gme był zwykły split a dodatkowo zamiast dywidendy w gotówce podarowali dodatkowe akcje wiedząc że wyznawcy i tak nie zaczną wyprzedawać od razu. Co w tym niezwykłego? Zwyczajne rozwodnienie zamiast wydania kasy.
  • Odpowiedz
@FxJerzy: Ale co mi każesz czytać? Przecież czytałem i dlatego nie wiem co widzisz w tym niezwykłego. Za to Tobie polecam czytanie ze zrozumieniem a nie powielanie wyznawców na twitterach czy redditach którzy od paru lat po sqłizie dalej się nie pogodzili że to nie rośnie bez końca:)
  • Odpowiedz
Za to Tobie polecam czytanie ze zrozumieniem


@Bartekc7: Masz jak wół w papierach, dywidenda.

wyznawców na twitterach czy redditach którzy od paru lat po sqłizie dalej się nie pogodzili że to nie rośnie bez końca


Rosło bez końca, #!$%@?ło? My tu gramy na wykończenia paru HF i wejście ubezpieczyciela giełdy! My tu sobie siedzimy i czekamy na margin call, tam a US aktywnie przepychają nowe ustawy i coraz ciężej mają HF.
  • Odpowiedz
@FxJerzy: XD:)

Masz jak wół w papierach, dywidenda.


A gdzie napisałam że nie było? Oczywiście że była ale w postaci akcji zamiast gotówki a to nie musi nic dobrego oznaczać dla spółki a nawet czasem wręcz przeciwnie.

Ok grajcie dalej na to wykończenie:)
  • Odpowiedz
@Bartekc7: A nie lewara? Zachowujesz się jak ci wszyscy idioci co mi mówili że Bitcoin to jakaś głupota a samochody elektryczne są nierealne. A teraz im cisnę jak zabawka jaką jeździ impost im dowozi paczki xD

Tak wiesz lepiej, mistrzu weź nauczaj od razu jakieś szkolenia płatne najlepiej.
  • Odpowiedz
@FxJerzy: Że co?XD co to za jakieś teorie dziwne opowiadasz:) Ja Ci tylko zwróciłem uwagę żebyś nie powielał tych bajek których na dodatek nie rozumiesz:)

popatrz z tej strony, inwestorzy indywidualni wyciągnęli ponad 53% akcji z free float.

Co to wg. Ciebie znaczy niby? Bo albo piszesz niezrozumiale albo zwyczajnie nie rozumiesz.

Właśnie tak robimy, przecież mamy rezultaty. Dwa fundusze, FTX ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisałeś w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FxJerzy: dałeś się wciągnąć w wysrywy jak małolat albo ja na początku.

Typ wie co mówi. Na WIGu dorobił się milionów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz