Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
U mnie w pracy nikt nic nie wie o #obowiazkowecwiczeniawojskowe. Paru osobom się obilo o uszy a kobiety w ogóle 0 info o tym. Pracuje w #korposwiat.
Próbowałem na firmowym sprzecie wysłać linki o tym co się dzieje to googlowalem to z niemieckim ip (bo vpn) to w mediach nic nie widziałem żeby były konkrety!

Wnioski są 2:
1.ludzie są niedoinformowani
2. Media za malo grilluja temat

Trzeba to rozglosnic!

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639afbea8161f849f0375ddf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
kto przywyknie z ten przywyknie. Myślę, że ludzie będą robić inby i tematu za szybko nie będzie się dało zamieść pod dywan.


@Glikol_Propylenowy: aborcja zakazana, dwie kobiety zmarły trochę szumu medialnego było ¯\_(ツ)_/¯ masz hajs to i aborcje w Polsce( ͡° ʖ̯ ͡°) załatwisz, tylk oczy tak chcemy zyć?
@przemekLes: tylko, że D będą mieli już przeprowadzane badania lekarskie, nas nie wezmą z marszu jak A i w tym upatruje zmianę kwalfikacji na E ( oprócz złego wzroku doszły choroby psychiczne i byłem z tego powodu hospitalizowany, mam na to papiery, więc wiesz wojsko nie chce mnie bardziej niż ja jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) )