Wpis z mikrobloga

Po pierwsze - nie sprzedaliśmy nikomu Lotosu, a jedynie stacje i bodaj jakaś niewielka część rafinerii.

Po drugie, Saudowie niczego jeszcze nie sprzedali.

Po trzecie, nikt by się nie pozbywał części Lotosu, gdyby nie to, że wymusiła to na nas Unia Europejska

Więcej manipulacji się nie dało?
  • Odpowiedz
@prawiedobrze: No tak, przecież państwo wcale mnie nie zmusza do zapinania pasów w czasie jazdy. Po prostu ja chciałem je zapiąć (nawet, gdy nie chciałem), bo chciałem gdzieś jechać.

A poza tym nie musiałem jechać, mogłem się przejść. Ta przejażdżka nie była konieczna ani nikomu potrzebna.
  • Odpowiedz
właściciele (państwo) chcieli inaczej.


@Kapitalista777: właścicielem nie jest pis, ani sasin, ani obajtek żeby mogli robić z nimi na co im przyjdzie ochota. Właścicielem spółek skarbu państwa jest społeczeństwo, które akceptuje prawo unijne. A co fuzji to nikt się nas o zdanie nie pytał.

Jak tusk chciał sprzedać Lotos to zrobiło się słuszne oburzenie społeczne i pomysł upadł. Pis robi co chce i ma w dupie zdanie społeczeństwa, liczy się tylko
  • Odpowiedz
Właścicielem jest państwo i zarządza nim oraz jego aktywami,


@Kapitalista777: mandat 20% wyborców nie daje im prawa do działania na szkodę kraju czy wspólnego dobra jakim SSP, z powodu "bo tak mi się podoba xD". Na to są paragrafy (działania na szkodę spółki, coś za co chcieli nieudolnie ostatnio giertycha oskarżyć xD) i będzie miało to swój finał w więzieniu dopiero po wyborach, bo przecież prokuratura jest ich i nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kukold: sprzedaż przez SA do Rosji dokona się za rządów Tuska i tyle wystarczy. To, że rząd nie będzie miał na to wpływu dla ciemnoty nie będzie miało żadnego znaczenia
  • Odpowiedz