Wpis z mikrobloga

@Akke do odbrdvo espresso musi byc dobry ekspres i dobra kawa Serio myślisz że do zakresu za ,700zl warto kupić #!$%@? młynek za połowę wartości ekspresu ? XD

Kup se ten młynek za 50 i nic nie stracisz, a resztę odkładaj na nowy ekspres xD
  • Odpowiedz
@Akke: na myśl przychodzi Timemore C2 lub C3. Z testów, które oglądałem to ten drugi lepiej radził sobie z grubszym mieleniem, więc do espresso pierwszy może być lepszy wyborem, ale musiałbyś się upewnić. Druga sprawa to czas mielenia, na drobnym ustawieniu trochę to potrwa.
  • Odpowiedz
@Akke: nie słuchaj #!$%@? że za 50 złotych se młynek do espresso kupisz. równie dobrze możesz #!$%@? te 5 dych i se kawe młotkiem rozbijac. Tak jak Antek wyżej napisał - jak chcesz wydać 3 stówy to na konesso masz timemorea C3 za 320. Ja mam w domu C2 i z espresso sobie słabo radzi, c3 bedzie lepszy.
  • Odpowiedz
@Dumpster: taa, wiem to xD

zerknalem na youtube na szybko jak ten c3 mieli kawke i wyglada spoko, dlatego już zamówione ()
  • Odpowiedz
Serio myślisz że do zakresu za ,700zl warto kupić #!$%@? młynek za połowę wartości ekspresu ? XD


@Norskee: dobry młynek jest w tym wszystkim ważniejszy niż ekspres. Grzałkę do wody i pompę 9 bar dostaniesz nawet w silvercreście za 3 stówy, choć tańśze modele ze względu na marne podzespoły nie trzymają temperatur i mają inne bolączki. Ale jak młynek mieli zbyt grubo nawet na minimalnym ustawieniu albo ma zbyt wielkie różnice
  • Odpowiedz