Wpis z mikrobloga

@khaes: Sam planuje kupić bo liny z brico zostawiają otarcia (nie przeszkadza ale przyszli teściowie mogą źle odebrać( ͡° ͜ʖ ͡°)). Długość zależne od zaawansowania ale klasycznie używa się 7m, tak 8-10 m liny 5-6mm jest bardziej popularne na zachodzie i są dedykowane zestawy, ja używam 7 i 4 do samych rąk no i jest ok ale ledwo umiem XD.

W skrócie, od 7 do 10 metrów.
@MalaHelenka: Dzięki, obadam!

@Gialliard: O linach z Brico nie pomyślałbym. Może to i lepiej xD Ja mam małe doświadczenia na pożyczonych linach, ale moja dziewczyna zajarała się mocniej tematem, a ja od dłuższego czasu myślałem o rozpoczęciu nauki "na poważnie", więc pora zaopatrzyć się we własne akcesoria. Wolę jednak rozeznać się w opiniach tych, co siedzą w tym dłużej ode mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Przezorny
@emilio-cosso: Zależy od ustaleń między partnerami takiej aktywności. Można wykorzystać wiązanie jako element zabaw seksualnych, ale wiele osób w samym akcie bez podtekstów seksualnych również odnajduje swego rodzaju satysfakcję. Inni z kolei traktują shibari jako sztukę. Ja raczej mam bardziej praktyczne podejście i chcę wykorzystać wiązania jako element dominacji.
@technojezus: w sumie jak nie obchodzi mnie co ktoś robi w łóżku, to mnie akurat nie kręcą węzły czy ich stylistyka, wiązanie całego ciała albo wieszanie kogoś w dziwnych pozycjach, całość sprowadza się do obu dłoni no i w sumie tyle XD Z drugiej strony nie stać mnie na nic szalonego a i doświadczenie marne więc mi to starcza.

Btw, luzuj miras bo dla wielu to dopiero eksperymenty. Każdy lubi coś
Dobrze, że nie znasz innych "#!$%@?" rzeczy, które robię w sypialni. Jeszcze by Ci żyłka wyskoczyła.


@khaes: znam dużo #!$%@? rzeczy i linki nie są #!$%@? tylko głupie. Glupsze od linek, to chyba jest wchodzenie w jakiś lateks i ci odkurzaczem wysysają powietrzne.