Wpis z mikrobloga

Przepraszam, ale muszę się wyżalić bo mnie dupa boli. Zamówiłem już setki rzeczy przez neta, miałem do czynienia z wieloma firmami kurierskim, czy to InPost, DHL, DPD itd. Bardzo rzadko miałem z nimi jakiś problem, paczki przychodziły nie zniszczone, w odpowiednim czasie, kurierzy byli mili, pomocni i dało się z nimi dogadać co do godziny spotkania czy miejsca odbioru paczki. Niestety, wtedy przychodzą oni, cali na czerwono, a mianowicie Pocztex, jak to #!$%@? jest, że jak coś jest nie tak to zawsze musi być to ten #!$%@? Pocztex. Dostałem SMS o 8 rano że dziś doręczą mi paczkę, w wiadomości był numer telefonu do kuriera żeby uzgodnić sobie z nim doręczenie, dzwoniłem do tego pajaca 10 razy w różnych porach, bo rozumiem że praca i nie zawsze można odebrać, ale no bez przesady, to po co wysyłają mi ten numer jak typ nawet nie zamierza odebrać, ale ok, może zapomniał telefonu czy coś. Specjalnie cały dzień siedzę w domu, żeby przypadkiem się z nim nie minąć. Jest godzina 17.30, sprawdzam śledzenia dostawy, moim uczą ukazuję się status "Nieudane doręczenie", żeby nie było, paczka waży nie cały kilogram, więc nie jest to jakiś problematyczna przesyłka, a jemu nawet awizo nie chciało mu się zostawić. Specjalnie cały dzień czekam w domu żeby się przypadkiem z nim nie minąć, a chłop dosłownie mnie opluł i skłamał że mnie nie było w domu. Najgorsze jest to że to już 5 raz z rzędu kiedy tak się dzieje z Pocztexem, jutro muszę kolejny dzień czekać aż panowi zachcę się chociaż skontaktować. To na prawdę nie był by żaden problem gdyby chłop chociaż raczył zadzwonić, że dziś nie da rady dostarczyć paczki czy coś, mógł ją zostawić na poczcie, magazynie czy gdziekolwiek, to bym sobie po nią podjechał i nie było by żadnego problemu, ale nie #!$%@?, po co odbierać telefon, lepiej przecież lecieć w #!$%@?. Jak to jest że żadna inna firma kurierska nie odwala takich akcji, tylko zawsze Pocztex

#polska #poczta #uwaga #gownowpis #przegryw #kurier
adamuspz11 - Przepraszam, ale muszę się wyżalić bo mnie dupa boli. Zamówiłem już setk...

źródło: comment_1671038299zS6Tm1Eo8cnNCdcp6wuu1P.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
a chłop dosłownie mnie opluł i skłamał że mnie nie było w domu


@adamuspz11: "Nieudane doręczenie" (komunikat na czerwono w śledzeniu) nie oznacza, że odbiorcy nie zastano. Gdyby Cię nie było w domu to byś mial komunikat "Awizo - przesyłka do odbioru w placówce" (na niebiesko). Nieudane doręczenie to na przykład zbyt dużo przesyłek, awaria samochodu, kontuzja kuriera (w grudniu mega częste) a i czasami świeżak na rejonie. W każdym razie
  • Odpowiedz