Wpis z mikrobloga

Czy warto kupić mniej zaawansowanej technologicznie osobie mi banda? Osobiście nie znajduje żadnego zastosowania dla tych urządzeń, bo przecież ani to nfc nie ma, ani gps, ani na sms'a tym nie odpiszesz... Wszystko co robią te bandy można ogarnąć na telefonie, tylko dużo wygodniej. No ale jednak sporo osób nosi to na łapie, więc może ktoś mnie oświeci - co was przekonuje do tych urządzeń? #pytanie #prezent #xiaomi #miband #sport
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alex_mski: dla mnie miband jest ok, widzę kto dzwoni, czy dla rozmowy/wiadomości warto wyjmować telefon, szybko można wyciszyć dzwonek jak się dało dupy i nie wyciszyło wcześniej. Pokazuje też sen i kroki bardziej jako ciekawostkę ale też trochę motywuje do ewentualnego spaceru czy innej aktywności. Jednym z większych atutów jest alarm/budzik wibracjami.
@Alex_mski: Kupiłem mamie Mi Banda 4 dwa lata temu na święta i jest bardzo zadowolona. Monitoruje sobie puls, sen, podoba jej się, że widzi kto dzwoni bez podnoszenia telefonu i nawet wkręciła się w chodzenie z apką Mi Fitness i co chwila podsyła mi screeny ze swoich tras xD. Do zestawu dostała jeszcze fancy opaski z metalową bransoletą, skórzaną, w kwiatki, a później dostała parę innych i zmienia sobie jak jej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alex_mski: mam mi banda 6 nfc. Mam podpiętą kartę i płacę mibandem zblizeniowo w sklepie.
Drugą bardzo przydatną funkcją jest wyświetlanie powiadomień, podczas pracy nie mogę swobodnie korzystać z telefonu więc przydaje się widzieć kto dzwoni lub pisze, czy aby coś ważnego co wymaga opuszczenia stanowiska pracy czy nie.
Trzecia opcja to pomoc w znalezieniu telefonu. Czasem gdzies zostawiam tel i nie wiem gdzie, wystarczy w mibandzie aktywować funkcję szukania i