Wpis z mikrobloga

@rs300 Gdyby jednak chcialo Ci sie zajac ta sprawa z @Pomocdrogowawawa to masz ponizszy screen z wpisu, ktory juz usunal (pewnie przypadkowo, moze mu sie łokieć zeslizgnal na klawiaturze)

Pewnie nie bedzie Ci sie chcialo, bo szkoda czasu itd. Mimo to jestem uczulony na takie jednostki w spoleczenstwie i zycze Ci, zeby Ci sie jednak chcialo.

#afera #januszebiznesu
ZymianinZKetchupemNaRekach - @rs300 Gdyby jednak chcialo Ci sie zajac ta sprawa z @Po...

źródło: comment_1671023767XkM48KIS5Y7lz3n1KJjewS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@ZymianinZKetchupemNaRekach: eh, ja za wyciąganie auta po wypadku i transport 150 km zapłaciłem 500 zł. Kierowca sam poinformował o kosztach przed rozpoczęciem wykonywania usługi. Ja rozumiem że maszyna droga ale... Ech, 900 zł to płacił szwagier za holowanie auta takim specjalistycznym holownikiem od Mszczonowa aż za warszawę, było to w niedzielę o 7:00... Ja wiem że od tego czasu paliwo sporo podrożało ale w tym wypadku 950 zł po utargowaniu wydaje
  • Odpowiedz
@ZymianinZKetchupemNaRekach: dzięki za screenshot, będę trzymał w razie jeśli kiedyś musiałbym użyć. Generalnie ja nie mam ochoty na chodzenie po sądach, ale liczę się z tym, że mogę zostać pozwany za dodanie tych wpisów. Jeśli będę zmuszony to to co wysłałeś będzie użyte przeciwko :)
  • Odpowiedz