Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Opłaca się dzisiaj być youtuberem.
Biorąc pod uwagę że #nitrozyniak się klikał dobrze ej robił dobry wyświetlenia, to dupa musi go boleć jeszcze bardziej. Przecież ten jego sklep istniał też tylko dlatego, że YouTube i streamy dobrze szły.

#polskiyoutube #youtube #friz #nitro #gimper
Wirtuoz - Opłaca się dzisiaj być youtuberem. 
Biorąc pod uwagę że #nitrozyniak się kl...

źródło: comment_1671021417mgSMpOvJsh2na7az57AId2.jpg

Pobierz
  • 14
@Wirtuoz: najlepsze jest to, że w intro przed filmami miał właśnie reklamę tego sklepu, a jak pomyśli się o tym, że w grudniu jest wysokie cpm, to pewnie wstawiałby przynajmniej 2-3 filmy w tygodniu - tyle hajsu przepadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wirtuoz: Wbrew pozorom jego ciuchy mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie były też w żaden sposób nim samym brandowane. Fanem nie byłem, ale dres mam i jakościowe jest top.
Na początku pewnie tak było, teraz już powoli ciuchy się same bronią, bo za takie pieniądze nie znam sensownej alternatywy. Wiadomo, że to dość skąpy asortyment, ale wciąż.
@Gorejacy_krzak_agrestu: ja mówię, że w tej kategorii cenowej nie spotkałem się z tak dobra jakością materiału i z podwójnymi szwami. Można więc powiedzieć, że tak powiedzieć, że ja porównywalnego nie znam. Na pewno gdzieś coś jest bo oni swojej szwalni nie mają ale nie wiem jaka konkurencja ma podobne ciuchy. T-shirty to już wyjątkowo odstają jakością na plus.
@Gorejacy_krzak_agrestu: bawełna też jest rożna, tak samo jak sploty. Ten materiał nie wyciąga się ani nie kurczy w praniu. Nie jest też podatny na zagniecenia i łatwo się prasuje. W odzieży reklamowej podobna jakość spotkałem tylko w polo Lamborghini. Zwykle reklamowa odzież to śmiec która po jednym praniu traci kolor lub zmienia rozmiar. Podwójne szwy szczerze mówiąc widziałem u nich pierwszy raz w życiu i jedyny. Nadaje to pewna sztywność i
Żeby nie było, że nie ma wad to minus jaki widzę to fakt, że koszulki lekko się elektryzują w praniu. Dlatego też zwłaszcza czarne mają tendencję do "obchodzenia" różnymi pyłkami itp. ale ten problem z mojej perspektywy dotyczy tylko czarnych, na których to widać.