Wpis z mikrobloga

do takich małych górek nie potrzebuje żadnych raków i innego sprzętu prawda?


@blacksmith94x: Na śnieg stuptuty zawsze się przydadzą, nawet w nizinnym lesie. Raki nie, już prędzej jakieś mini raczki czasami, ale to bardziej kwestia komfortu, a nie przeżycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blacksmith94x: na Turbaczu byłem pierwszy raz w zimie w górach. Pewnie dasz radę bez raczków, ale one mega ułatwiają i biorąc pod uwagę, że można już za parę duch kupić w Decu to bym jednak sobie sprawił. I przy takim śniegu stuptuty obowiązkowo, za niewielkie pieniądze kupisz na allegro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blacksmith94x: Nie ma tam gdzie spaść i pewnie przejdzie się bez, ale raczki dobrze mieć ze sobą na wszelki wypadek. Poza tym, ciepło się ubrać, zabrać termos i będzie git.
@blacksmith94x: Dolina Strążyńska, jak chcesz tylko obczaić, czy spacer zimą to coś dla Ciebie i niekoniecznie chcesz wbijać na szczyty (jeszcze z rakami i czekanem xD). Do tego Gorc (tu jest fajna wieża widokowa) i Turbacz też polecam jak inni. W każdym przypadku raczki mogą się przydać.
@ZygmuntJedyny: Babia Góra jest super, ale do zejścia fajnie mieć raczki albo Grześ w Tatrach, ale to już znowu dłuższa wyprawa. Turbacz, Trzy Korony, Lubań też mogą być dobre, ale ja tam nie czuję charakteru gór, są dla mnie bardziej jak wycieczki do lasu.
@blacksmith94x: Ja zimą chodziłam w takie traski z Krakowa (komunikacją publiczną można spoko dojechać)
Tylmanowa-Koziarz-Bereśnik-Szczawnica
Rabka Zdrój-Maciejowa-Stare Wierchy, powrót tą samą drogą (albo dłuższa wersja Rabka Zdrój-Maciejowa-Stare Wierchy-Łapsowa Polana-Nowy Targ)
Mszana Dolna-Luboń Wielki-Rabka Zdrój
Raczki na pewno się przydadzą, ja zaliczyłam glebę kilka razy bez nich ;)