Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych historii to przez pół roku na studiach pracowałem na słuchawie.

Po miesiącu pracy "shakowałem" program, który służył do odbierania połączeń i automatycznie wszystko co wpadało do mnie było przekierowywane do innych konsultantów.

Przez 5 miesięcy przychodziłem do firmy i grałem w gry na końcu sali.

Po 5 miesiącach się skapnęli i nawet nie zdążyli mnie zaprosić na rozmowę bo po prostu przestałem tam przychodzić xD

#truestory #pracbaza #trzebaumiec
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@WolfSky: to miales farta, bo w 99% przypadkow rozmowy sa nagrywane i przelozony raz na dany okres czasu odtwarza jedna losowa rozmowe w celu oceny pracownika.
  • Odpowiedz
  • 239
@mt1t29r2: W notepadzie w konfigu byla zmienna "autoresponder" ustawiłem ja tak że samo mi nie pickowalo połączeń, wyłączyłem dźwięk z voipa i po 10 sekundach jak wisiało po prostu przeskakiwało na innego konsultanta
  • Odpowiedz
  • 380
@uszyk90: Zawsze na początku miesiąca, kiedy czyscily się statystki jeden dzień Pracowałem normalnie żeby było w statystkach "średni czas rozmowy" etc i było co odsłuchać właśnie
  • Odpowiedz
  • 5
@Piesnakoty: Nawet jakbym przyszedł i by mnie wzięli na dywanik to gówno by mi to robiło bo nie zależało mi ani trochę na tej pracy ani ludziach którzy tam pracowali.
  • Odpowiedz
@WolfSky: nice ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ja hurtem drukowałem mangę na drukarce firmowej, firma duża to kilka tysięcy stron im zajęło spostrzec że zużycie jest anormalne.

Może nie wiesz czym jest manga ale wiedz że idzie tam mnóstwo czarnego tuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: tak od tego się zaczęło( ͡° ͜ʖ ͡°), wtedy nastąpił element przełamania, już nie byłem dzieckiem co tylko grzecznie kiwa głową dla przełożonych i po telefon nawet gdy ktoś dzwoni sięga tylko w czasie przerwy.

Dorosłem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz każda niezamknięta szafka czy uchylone drzwi trzeba było spenetrować by obczajic co tam można wynieść. Kiedyś lubiłem się zatopić w
  • Odpowiedz