Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paayor: chłopie, on biegnie prosto na napastnika, wystawia nogę, żeby go nie ominął i uderza go rękoma. Ty jesteś chyba z Chorwacji, że jesteś w stanie to zanegować
  • Odpowiedz
Bramkarz juz stał na nogach w pozycji do obrony i wleciał w niego napastnik któremu uciekła piłka więc kto kogo faulował!?


@Paayor: a czego ten bramkarz bronił? Piłki która była już za nim? Może tutaj jest twój błąd w rozumowaniu, bo Alvarezowi wcale ta piłka nie uciekła, on uprzedził bramkarza. To jest analogicznie 1:1 sytuacja gdzie bramkarz kładzie się żeby złapać piłkę, ale napastnik wpierw ją kopie do przodu przez co
  • Odpowiedz
@Shatter: xD Weź obejrzyj jeszcze raz te powtórkę, bo nie mam siły tłumaczyć kolejny raz. xD Gość ma ręce przy sobie na cyckach i amortyzuje nimi bandytę Alvareza.
@bartek-kusztelski: Tak, na bramce przez kilka lat i nikt takich rzeczy nie gwizdał. Ale ten mundial ogólnie jest sędziowany dla panienek. ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem w czym uprzedził bramkarza, jak oddał strzał w prawą stronę (widział że bramkarz jest wysunięty na lewą nogę)
  • Odpowiedz
@matsoc: a bramkarz wykonał ruch w kierunku napastnika czy stał w miejscu i próbował zatrzymać piłkę machając w miejscu rękoma i nogami? XD Jeżeli Modric mówi, że nie było tam faulu, to pokazuje jakie są wytyczne na tym mundialu - praktycznie w każdym meczu karny, skądś się to bierze.
  • Odpowiedz
@matsoc: w tej sytuacji nie musi - nie rzuca się w napastnika, po prostu stoi. Czy jak stoisz i nie dostaniesz piłką i ktoś w ciebie wbiegnie, to jest faul stojącego? XD
  • Odpowiedz
@matsoc: był strzał, bramkarz stał i interweniował, w piłkę nie trafił, dalej stoi i jakiś baran w niego wbiega. Jeżeli bramkarz by był w ruchu i faktycznie tym ruchem skosił napastnika, to nie ma tematu - problem jest w tym, że bramkarz po interwencji stoi - jak ma się zmaterializować? Jak ma zniknąć? XD
  • Odpowiedz
@Paayor: Nie przy interwencji? A to po co tam stał? Wydawało mi się, że próbował bronić strzał, jak sam pisałeś wcześniej, teraz to raz interweniował i nie trafił, a raz nie interweniował?
  • Odpowiedz