Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo myślałem nad tym, jak można wyjść z #przegryw i #neet . Mam 23 lata, ale jestem typowym piwniczakiem - przegrywem. Zrobiłem sobie listę warunków, które musiałbym spełnić:
- Wymienić mojego Samsunga na iPhone'a 14 Pro Max i kupić MacBook'a;
- Zacząć chodzić na siłownię;
- Zapisać się na studia prawnicze;
- Kupić auto i zdać w końcu prawo jazdy;
- Zainstalować #tinder i kupić gold i szukać dziewczyny;
- Zamieszkać chociaż w pokoju, ale koniecznie w wojewódzkim;
- Chodzić regularnie do fryzjera, przycinać boki i zrobić loki;
- Nosić lekko podwyższające buty, abym wyglądał na wyższego;
- Brać dużo nadgodzin w fabryce aby to wszystko na początek sfinansować.

Co o tym myślicie? Pytałem się różnych ludzi o porady i nie wiem czy faktycznie są one skuteczne. Może sami macie jakieś dodatkowe wskazówki?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63988ac67a12ddf164843c2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Długo myślałem nad tym, jak można w...

źródło: comment_1670957034P0DQCT5wchcC7qvTxp6qQA.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety cope. Jedynym sposobem zeby realnie poprawic swoja sytuacje jest silownia (nie zawsze) i tez musisz pamietac ze efekty beda dopiero po 1 - 2 latach. Nie licz na to ze po silowni rozowe same beda sie do ciebie kleic. To tak nie dziala.
ChrupiącaOsa: Nie wkręcaj sobie, że potrzebujesz konkretnej marki do bycia nieprzegrywem, bo to właśnie definiuje przegrywa. Żeby nie być przegrywem, wartość musisz mieć przede wszystkim w sobie. Ćwicz, zmień nawyki żywieniowe, zacznij dbać o umiejętności interpersonalne. Ubierz się schludnie, pójdź do kilku różnych fryzjerów na przestrzeni kilkunastu miesięcy, tak żeby mieć porównanie. Nie mówię, że masz unikać marek, no ale nie buduj nimi swojej wartości, bo to trochę lipa. Działy marketingowe
@AnonimoweMirkoWyznania: zestawiając twoje rzeczy z moimi:
- Wymienić mojego Samsunga na iPhone'a 14 Pro Max i kupić MacBook'a;
ZROBIONE, PRZY CZYM MAM S21 ULTRA 5G + ASROGa gamingowego. Koszt ok 13k - 2 miechy odkładania
- Zacząć chodzić na siłownię;
BASEN
- Zapisać się na studia prawnicze
JUZ PO STUDIACH. DOBRY KIERUNEK NA UW
- Kupić auto i zdać w końcu prawo jazdy;
DAWNO ZDANE PRAWKO + WŁASNE AUTO
- Zainstalować
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamiast wydawać kasę na głupoty typu ipchone i tinder. Zainwestuj w edukacje. Np kurs angielskiego albo kurs na koparkę, spawacza, elektryka.

Angielski to wiadomo wszędzie się przyda. Na takiej koparce zarobisz ponad 5k na miesiąc a praca jest w miarę lekka i spokojna. Za to co do tindera to omijaj go szerokim łukiem, chyba że chcesz się nabawić depresji.