Wpis z mikrobloga

Odpaliłem Biomutant z myślą, że pogram 15 min i usunę, w wciągnąłem się maks. Świat jest mega ciekawy, koncept niszczy. Walka jest super, tak samo crafting. Elementy metroidvanii bardzo dobrze zaimplementowane. Najbardziej podoba mi się sposób eksploracji i poruszania się. Wszystko jest takie lekkie, super odmiana od postaci ludzkich w większości łeb worldów. Przypomina mi serię Infamous, która uwielbiam. Zaskoczyły mnie też niektóre misje, za cholerę nie spodziewałem się palenia wioski pod osłoną nocy. Do tego ta Polska wersja, cudo. Tłumacz miał przerąbanie ciężkie zadanie, ale spisał się 10/10. Mocno polecam, świeża rzecz.

#psplus #ps4 #biomutant
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matioz: trochę dziwnie się gra z narratorem zamiast normalnych dialogów, do tego świat jak dla mnie jest pusty. Ale wbiłem dopiero 6 czy 7 level, wiec jeszcze sporo przede mną :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Raziel92: Jest bardzo dużo aktywności. Zresztą ja nie jestem fanem miliona aktywności na metrze kwadratowym. Wiele osób zarzucało to AC Valhalla, a dla mnie budowało to klimat, można było poczuć tę dziką Anglię. Tutaj podobnie, to jest świat postapo, który doznał ogromnej katastrofy ekologicznej. Dziwne dla mnie by było, gdyby nagle został zapełniony. Ale jak mówię, to tylko moje zdanie. Co do narratora, to jest dziwny maks xD tak damo
  • Odpowiedz
@Matioz: No kilka aktywności już widziałem, ale mam wrażenie, że nie ma co zwiedzać niektórych miejsc, w sensie idę z punktu A do B, to zagladałem to tu, to tam, ale w zasadzie było pusto. Fakt, że jak za dużo to też jest źle. Na razie gra mnie ani nie porwała ani nie zraziła :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Raziel92: To fakt, jeżeli chodzi o znajdźki to rzeczywiście jest pustawo. Zobaczysz potem jaki ten świat jest zróżnicowany, kreacje naprawdę na najwyższym poziomie, bardzo mi się podoba zawarte w grze proekologiczne przesłanie.
  • Odpowiedz