Wpis z mikrobloga

Właśnie niechcący przejrzałem profile ludzi ze studiów które skończyłem prawie 6lat temu i jestem w ciężkim szoku jak bardzo ja niczego w swoim życiu jeszcze nie zrobiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ludzie mają domy na własność, żony, dzieci, mnóstwo znajomych, szacunek ludzi - a ja zastanawiam się czy dalsze życie ma w ogóle jakikolwiek sens.

Leżę sparaliżowany w łóżku i nie chce mi się już nic robić bo doskonale widzę jak bardzo moja praca nie ma najmniejszego sensu. Nie wiem po co mam z domu wychodzić skoro i tak jestem głupi i i tak nic dobrego dla swojego życia nie zrobię.

Pozostaje wyjazd do Belgii i kupić sobie eutanazję na wynos ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@smutny_login: Głupi ludzie też są potrzebni, np. do odśnieżania chodników lub podawania zakupów w żabce. Ale będąc głupim można też być szczęśliwym. Ty jak się nad tym zastanawiasz, to chyba nie jesteś aż tak głupi.
  • Odpowiedz
Właśnie niechcący przejrzałem profile ludzi ze studiów które skończyłem prawie 6lat temu i jestem w ciężkim szoku jak bardzo ja niczego w swoim życiu jeszcze nie zrobiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@smutny_login: też skończyłem 6 lat temu i nic nie osiągnąłem, oni osiągneli wiele
  • Odpowiedz