Wpis z mikrobloga

Wkurzyłem sie, #playmobile, a właściwie #redbullmobile zrobił mnie w ciula.
Napisali, że ważność konta mi się skończyła. No nic, zdarza się, doleje sobie, a że chciałem na dłużej to zalałem za 100zł (co zwiększa ważność konta o 120 dni).
Patrze, a tu jest jeszcze pakiecik - wydłuż ważność konta o 365 dni za 100zł - no w pytkę. to będę miał 1 rok dłużej jeszcze ważność karty.
Aktywuje pakiet, a tu co - konto ważne to 13 grudnia przyszłego roku, czyli rok od teraz.
#oszukujo
  • 5
@trzeci: Zabrało ci z konta operatora komórkowego 100 zł, aby przedłużyć ważność konta? Uznałeś to za dobry pomysł? Lepiej było zmienić taryfę raczej.
@Nemayu: Tak, numeru używam może kilka razy w roku, aby otrzymywać wiadomości/połączenia. 100zł na przedłużenie konta o dodatkowy rok to najtańsza opcja, która nie wymaga zmiany numeru, lub nowej karty sim. Samymi doładowaniami to musiałbym zapłacić najmniej za 250zł.
@trzeci: W Play odNOWA kiedyś wystarczyło wykonać jakąkolwiek płatną akcje w miesiącu, choćby zadzwonić lub włączyć stronę internetową, pomimo wykupionego pakietu, a w innym wypadku pobierali 3 zł z konta. Teraz się zmieniło i trzeba wydać 5 zeta albo doładować 5 zeta, więc nadal 5x12=60 zł, które nadal na coś możesz wydać. Zapewne możesz zmienić taryfę kodem, ale teraz to już za rok ¯\_(ツ)_/¯