Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam żonę, z którą jestem od 10 lat. Niedługo po tym jak ją poznałem (ale jeszcze nie byliśmy wtedy parą) wpadła mi w oko trochę młodsza dziewczyna - ja także jej się podobałem. Postawiłem jednak na moją żonę, trzymając głęboko w sercu tę drugą. Mimo że jestem z żoną szczęśliwy to nie mogę wyrzucić z pamięci tej dziewczyny. W ciągu ostatnich 10 lat wielokrotnie mi się śniła, czasami przypadkiem spotykaliśmy się na mieście - za każdym razem uczucie do niej wracało. Ostatnio mieliśmy okazję poprzebywać trochę razem, porozmawiać co się u nas zmieniło. Ponownie zamieszkała w moim rodzinnym mieście. Dodam tylko, że w międzyczasie bardzo zadbała o siebie - to jedna z najpiękniejszych kobiet jakie widziałem. I widzę, że ja też nadal jej się podobam - ma ten błysk w oku, gdy ze mną rozmawia. W dodatku teraz będę ją widywał regularnie - dzielimy wspólną pasję...
Lubię wyobrażać sobie alternatywne życie, w którym jestem z nią a nie z moją żoną. Jednak kocham moją żonę. Nigdy bym jej nie zdradził. Nigdy też nie chciałbym jej zostawić tylko z powodu innej kobiety. Tworzymy razem szczęśliwy związek. Czułbym się strasznie, gdybym ją zostawił. Co robić? Jak zapomnieć o tej drugiej?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63977d727a12ddf1648413fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:
Cóż, ludzkie życie to wieczny dylemat. Dusza pragnie postu, ciało karnawału... Ale cokolwiek zrobisz, nie zapomnij o żonie i ludzkiej przyzwoitości. Zdrada to nie jest szmaciarstwo dlatego, że beniz wchodzi w inną waginę, tylko dlatego że zasady na jakie się ludzie umawiają są często inne. Myśle, ze każdy z nas, czy to mirków czy mirabelek, musiał kiedyś utrzymać swoje żądze na wodzy.

Mam trochę śliską opcję, ale możesz wybadać po
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja koleżanka miała podobną sytuację. Zauroczyła się w koledze z pracy (mając narzeczonego). On w niej też, łatwo by zmieniła partnera. Zauroczenia w innych osobach będąc w długoletnich związkach są normą. Twoja żona na 100% też tak miała/ma, ale nic z tym nie zrobiła, bo zdecydowała się być wierna.

Moja koleżanka rozwiązała to tak: zmieniła prace (na nawet lepiej płatną, więc jej to na dobre wyszło) i zerwała kontakty z
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale czy jesteś pewny, że tamta 2 laska odwzajemnia w pełni Twoje uczucia. Bo coś mi się wierzyć nie chce, że jak jest taka fajna to przez tyle lat jest sama i tylko czeka i wzdycha do Ciebie. Może ona ma już swoje życie i rodzinę, a czasem gdzieś jak się przetniecie to patrzy i się uśmiecha z sentymentu i do wspomnień?