Wpis z mikrobloga

@ortalionowy: #!$%@? z tym, że człowiek może mieć klaustrofobie i coś takiego może wywołać atak paniki, a w efekcie nawet zawał. Rozkaz jakiegoś przygłupa, którego jedynym życiowym osiągnięciem jest, że ma możliwość wyżywać się na innych, jest ważniejszy.
Jak tylko pomyślę, że w tzw. "wolnej polsce" ten proceder trwał 18 lat, a teraz wraca tylnymi drzwiami, to aż mnie skręca w środku.
  • Odpowiedz
Jak tylko pomyślę, że w tzw. "wolnej polsce" ten proceder trwał 18 lat, a teraz wraca tylnymi drzwiami, to aż mnie skręca w środku.


@bircov: w Szwajcarii cały czas trwa, właśnie wrócił w Szwecji
  • Odpowiedz
@Anakee: No i co z tego? To, że w tych krajach żyje się ogólnie lepiej, nie znaczy, że wszystko jest tam godne pochwalenia.
Dla mnie kwestie wolności osobistej to zasadnicza sprawa, a obowiązkowa służba wojskowa to jej ograniczenie na poziomie więzienia, a nawet gorszym. Dlatego niezależnie od okoliczności, będę protestował przeciwko temu.
  • Odpowiedz
Dla mnie kwestie wolności osobistej to zasadnicza sprawa, a obowiązkowa służba wojskowa to jej ograniczenie na poziomie więzienia, a nawet gorszym. Dlatego niezależnie od okoliczności, będę protestował przeciwko temu.


@bircov: idź, protestuj. Tylko czapkę załóż, bo w sobotę będzie zimno!
  • Odpowiedz