Wpis z mikrobloga

List od Szanownego @Arado-Akbar

Jak wiecie jakiś czas temu odciąłem się od tagu i staram się unikać czytania miejsca, które przez pewien czas było praktycznie moim drugim domem, ale z nałogami trzeba walczyć. Mimo to, że trwam mniej lub bardziej konsekwentnie w moim postanowieniu, to dzisiejsza smutna rocznica sprawiła, że muszę wyrzucić z siebie kilka słów. Jak wielu z was, cieszyłem się rok temu do szaleństwa z wygranej Maxa Verstappena, jednak dziś jestem zdania, ze ostatnie okrążenie Abu Dhabi 2021 to najgorsze co spotkało fanbase F1. Nic tak nie podzieliło fanów na świecie i nie wprowadziło nerwowej atmosfery pomiędzy kibicami zespołów/kierowców.
Sezon 2022 był dla mnie jako ex-puszkarza bolesny pod koniec, gdy monotonia wyścigów, ukrywane skrzętnie pod płaszczykiem PRu spięcia i machlojki RedBullRacing wyszły na wierzch, coś we mnie się odmieniło. Dzisiejszy dzień nie jest okazją do świętowania, bo "zły Hamilton w końcu przegrał", dzisiejszy dzień jest rocznicą najtragiczniejszej rzeczy jaka spotkała F1 w ostatnich latach.
Oby sezon 2023 okazał się ciekawszy niż ten, którego byliśmy świadkami, a najlepsi kierowcy - Leclerc, Russell i Hamilton zaserwowali nam dżentelmeńską walkę aż do samego końca, najlepiej z RedBullem w midfieldzie ale uczciwe zwycięstwo Maxa też zniosę, a także żebyście nie żyli ślepą nienawiścią do człowieka, który nawet nie wie o waszym istnieniu. Nie mówię, że byłem inny niż wy, ale życzę abyście mieli okazję spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy.
Serdeczne pozdrowienia zwłaszcza dla #bojowkalewisahamiltona
Forza Ferrari...

#f1 #stillwerise #voidlap58
Pobierz c.....i - List od Szanownego @Arado-Akbar

Jak wiecie jakiś czas temu odciąłem się ...
źródło: comment_1670863571UaXtIqFjSBNL2InhF41C1C.jpg
  • 12
@Bernan: ty natomiast powinieneś popracować nad swoją wiedzą skoro tylko jeden punkt zdobyty przez Kubicę dzięki licznym DNFom i dyskwalifikacji Alfy Romeo wystarczy dla Ciebie by uznać że Russell został zezłomowany.
@Bernan: a no tak, w trojce najlepszych teraz pewnie jest perez, verstappen, dziad z oviedo co zajezdza silniki a potem placze i jeszcze na czwartego sie wcisnie ricciardo bo przyszedl do redbulla.