Wpis z mikrobloga

@McWozniak: Wszyscy albo poszczepieni od ponad roku, albo się nie zaszczepili bo nikt ich nie zmuszał a szury nadal schowane w piwnicach fantazjują o lockdownach i boją się wyjść bo jeszcze ktoś się do nich na paluszkach zakradnie i zaszczepi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
to uczucie gdy wydajesz kilka miliardów tylko po to żeby nikt ci nie kasował #!$%@? z profilu xD


@elf_pszeniczny: nawet lepiej. Jak ktoś wrzuci na Twittera posta jak cie wybuczeli to możesz se go usunąć ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@McWozniak: i jeszcze będzie żyło przez wiele lat, bo taki temat to młyn na wodę dla wszelkiej maści zwolenników teorii spiskowych, szurii, antyszczepów itp. Teraz w wykopalisku wisi znalezisko pic rel, bo Gatesowie zorganizowali konferencję na temat zarządzania sytuacją kryzysową na wypadek pandemii dla ministrów zdrowia z krajów Afryki i Azji, czyli kontynentów, z których wywodzą się wszystkie ostatnie pandemie i epidemie. Wniosek? Gatesowie i WHO przygotowują nas na kolejną
cutecatboy - @McWozniak: i jeszcze będzie żyło przez wiele lat, bo taki temat to młyn...

źródło: comment_1670868614F4EUPVVCNNCyz3aQYHhdDQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@McWozniak: Wygodnie lub krótkowzroczne. Te lockdowny przyczyniły się do ogromnej ilości zgonów, chorób psychicznych, długów i dołożyły ogromną cegłę do inflacji. Może zapomniales już, ale skutki przez większość sa nadal bardzo odczuwalne.
  • Odpowiedz
ja zapominam o tym Covidzie i Lockdownach a prawactwo dalej tym żyje xD


@McWozniak: HEH PRAWACTWO DALEJ PAMIĘTA O TYCH LOCKDOWNACH OJOJO

a co mamy zapomnieć jak chcieliście pozamykać ludzi w obozach bo nie wzięli szczepionki? typie, tego wam nigdy nie zapomnimy, przywyknij

a teraz łap gluta na swój łeb, ha tfu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@strfkr: ja zapominam o tym Covidzie i Lockdownach a prawactwo dalej tym żyje xD

@McWozniak: idealny obywatel. Można mu odebrać prawa, sztucznie dmuchać statystyki i siać zamęt i panikę w mediach, odciąć od służby zdrowia, zmusić do zastrzyku kij wie czym, zakazać wychodzić z domu i przemieszczać się, naściemniać o siebie l tym jak to wszyscy umrzemy, uniemożliwić odwiedzanie bliskich w szpitalu nawet na łożu śmierci, posegregować na
  • Odpowiedz
@Rasth:

Wygodnie lub krótkowzroczne. Te lockdowny przyczyniły się do ogromnej ilości zgonów, chorób psychicznych, długów i dołożyły ogromną cegłę do inflacji. Może zapomniales już, ale skutki przez większość sa nadal bardzo odczuwalne.


A co ze skutakmi kowida którzy tacy jak ty uznali za nic groźnego bo trzeba było maseczkę do sklepu założyć?
  • Odpowiedz
@McWozniak jak ja nosiłem maseczki a moja żona w zaawansowanej ciąży z braku lepszego zajęcia kupował fizelinie i bawełniane dzianiny żeby szyć szmaty dla lokalnego GOPSu to nie było "ustawowego" obowiązku ich noszenia. Mówimy tu o okresie lutego-marca 2020 jak mnie pamięć nie myli. Tylko ja dosyć szybko sobie zdałem sprawę po działaniach rządów ze ten cały cyrk jest grubymi nicki szyty. Zajęło mi to aż 3 tygodnie.
Od tego czasu
  • Odpowiedz
@McWozniak: przykro mi bardzo, że zapominasz o lockdownach i covidzie. To co zrobiono na tak ogromną skalę jest porażające. Jesteś jak pamięć przeciętnego wyborcy tj. "do wyborów zapomną". Złota rybka.
  • Odpowiedz