Wpis z mikrobloga

@szpongiel: ale jak to miały być obozy koncentracyjne?? Stages of Genocide? Przecież pan ważniak w garniturze mówił o new normal!!!! NWO!!! A nie czekaj #!$%@? pana ważniaka było #!$%@? o tym że niby coś się zmieni a tu zonk, wszystko wraca do normalności xD.

Prawda jest taka, jak trzeba było #!$%@?ć kobiecy lewicowy rząd Finlandii to wykopki takie jak ty płakały jak to Finlandia sobie nie radzi z Covidem, jak
  • Odpowiedz
@McWozniak: co ciekawe, jakoś o tym że szczepionki miały zabijać, tworzyć zawały, skutki uboczne mutanty, bezpłodność i klony klausa szwaba to szury zapomniały xDDD
  • Odpowiedz
@r3d1w4d: bardziej niż inflację odczuwam podwyżkę cen prądu i gazu bo mieszkam w UK, ceny są niby przez wojnę ale oczywiście firmy energetyczne robia rekordowe zyski... Powiedział bym że to nie fajnie ale zaraz będzie że jestem komuchem więc no powiedzmy że to tylko wina wojny.
  • Odpowiedz
ja zapominam o tym Covidzie i Lockdownach a prawactwo dalej tym żyje xD


@McWozniak: Przed chwilą "nie pamiętanie" o covid i lockdown było traktowane jak zbrodnia, być może również przez ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@McWozniak: co ciekawe, jakoś o tym że szczepionki miały zabijać, tworzyć zawały, skutki uboczne mutanty, bezpłodność i klony klausa szwaba to szury zapomniały xDDD


@deziom: zmienili narrację że tylko nie działają a dużo kosztowały. A miały mordować ludzi i wszczepiać cipy
  • Odpowiedz
a co mamy zapomnieć jak chcieliście pozamykać ludzi w obozach bo nie wzięli szczepionki?


@popierduuka: Jak wyjdzie jakaś następna pandemia kolejnej wersji grypy a'la hiszpanka, to jojczących szczepionkosceptyków faktycznie trzeba będzie zamykać w obozach. Chłopski rozum doprowadza do największej liczby zgonów, tacy ludzie przecież mają krew na rękach
  • Odpowiedz
@strfkr: W USA w ogóle nie było lockdownów jako takich na poziomie federalnym, więc jedyne za jakie mógłby odpowiadać POTUS. Tylko kilka stanów wdrożyły lockdowny, a od samego początku nawet próby nałożenia nakazu noszenia maseczek spotkały się z protestami najbardziej szurniętych konserwatystów. Ten mem nie dość że jest głupi, jest kompletnie przestarzały, to zwyczajnie jest po prostu fałszywy bo tam powinna być pomarańczowa morda króla.

Musk zawsze był jaki był,
  • Odpowiedz
@wujroman: nikt mnie nie oszukał, szury z wykopa starały się mnie oszukać że w szczepionkach są czipy, że 5G roznosi Covid, że szczepienia mnie zabiją, że covid to grypa, że NWO nadchodzi, na Szczęście nie jestem naiwniakiem.

Nie rozumiem czemu jeśli wy mieliście rację to #!$%@? wykop fejkami. Serio niektóre wiadomości na głównej wydawały mi się ciekawe aż sprawdziłem je i widziałem że zawierały błędu w rozumowaniu danych. Nie lubię
  • Odpowiedz
@wujroman: dlaczego na głównej na wykopie znajdywały się newsy o tym że piłkarz tybetańskiej 7 ligi padł na murawę i mimo że nie wiadomo było czemu, pisaliście że to przez szczepionki? Skoro najlepszą waszą tezą na szkodliwość szczepień było losowe przypisywanie winy bezpodstawnie, to nie dziwcie się że inteligenty człowiek uzna was za kłamców i ściemniaczy...
  • Odpowiedz
@wujroman: i nie dziw że macie zły PR, zachowywaliście się jak jakieś Hieny, kiedy świat piłkarski przeżywał dramat Christiana Eriksena w tamtym roku, wy zlecieliście się i bezpodstawnie zaczęliście kłamać że to szczepionka mu krzywdę zrobiła, jak ja mam wierzyć w waszą narrację skoro straciliście kompletnie empatię i kłamaliscie nawet kosztem ludzkiej krzywdy?
  • Odpowiedz
@McWozniak:

bardziej niż inflację odczuwam podwyżkę cen prądu i gazu bo mieszkam w UK, ceny są niby przez wojnę ale oczywiście firmy energetyczne robia rekordowe zyski... Powiedział bym że to nie fajnie ale zaraz będzie że jestem komuchem więc no powiedzmy że to tylko wina wojny.


Pan Kotecki z Rady Polityki
  • Odpowiedz
idealny obywatel. Można mu odebrać prawa, sztucznie dmuchać statystyki i siać zamęt i panikę w mediach, odciąć od służby zdrowia, zmusić do zastrzyku kij wie czym, zakazać wychodzić z domu i przemieszczać się, naściemniać o siebie l tym jak to wszyscy umrzemy,


@szpongiel: Jak ktoś nie pracuje za najniższą krajową to ten cały lockdown był/jest zbawieniem. Zamiast #!$%@?ć do biura można pracować zdalnie wygodnie z domu jak biały człowiek.

A #!$%@? jak to "odebrali prawa" bo nie można było jakiś czas do kina iść albo w restauracji zjeść to żenada. Nie można było bo był stan epidemii. Jak z większością wirusów przeszliśmy ten etap i tyle. Żyjemy
  • Odpowiedz