Wpis z mikrobloga

@nocgrudniowa ja doznałam katarzis jak go obejrzałam po raz pierwszy. Wcześniej przez lata miałam OOBE ale nigdy o tym nie szukałam żadnych informacji i wyglądało to dokładnie tak jak na filmie, więc niezły miałam mindfuck jak sie nagle okazało, że to nie tylko mój mózg takie figle płata ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Perkotka: To pewnie strażnicy z OSPUO w międzystanie. Dalej ich widujesz? Mam za sobą trylogię Monroe i 5ksiąg Moena, jednak poza spontanicznymi paraliżami zero wyjść astralnych i jeden świadomy sen słabej jakości. Na polskim rynku oobe chyba najwięcej działa Mateusz, ma nawet stronę podroze-astralne.pl
@nocgrudniowa Tak, widuje za każdym razem praktycznie. Ja tam Monroe przeczytałam prawie dwie książki, ale nie dałam rady skończyć bo tłumaczy pewne aspekty w sposób, którego powiedzmy, że nie aprobuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moena nie czytałam. W zasadzie nic nie czytam w tej tematyce żeby się nie sugerować, ale innym polecam jeśli nie mają własnych doświadczeń. Mateusza to znam od trzech lat, nawet się parę razy spotkaliśmy