Wpis z mikrobloga

Sprzedaż PPV High League 5:

Jak udało nam się dowiedzieć, włodarze na całą kartę walk wyłożyli około 3 mln zł. Natomiast liczba sprzedanych PPV nie była zawrotna i wyniosła około 150 tys. Nie są to oczywiście złe statystyki, bo włodarze nie musieli dokładać do wydarzenia, jednak po odliczeniu wszystkich kosztów spodziewano się znacznie pokaźniejszych zysków.


To jest dramat. 55k PRIME, 150k HIGH, FAME jedynie trzymal poziom (400k+). To pokazuje ze ludzie trzymaja kase na FAME, bez wzgledu na karte bo wedlug mnie HIGH mial lepsza niz FAME.

#highleague #ksw #primemma #famemma
  • 24
@gsl7: Pod każdym jak dla mnie. Z zasiegami to sie jeszcze mozna spierac, ale jakby podliczyc to wydaje mi sie ze bylyby porownywalne, a na pewno nie byloby takiej dysproporcji zeby #!$%@? o 300k mniej ppv.

Tu moze wchodzic tez termin - mecz na mundialu.
@RafDan: @maciegu: #!$%@? wy żyjecie w wykopowej bańce i myślicie że tylko dymy się liczą. Pewnie ze 100k ppv sie sprzedało na fame dla samych walk aktualnych idoli młodzieży BUNGEE. Na high league nie było prawie nikogo kto by swoją mordą sprzedawał ppv. jedynie pewnie natsu i fagata. Nie tylko konflikty się sprzedają we frakfightach, dzieciaczki wydają kasę żeby zobaczyć swojego jutubowego idola w oktagonie i #!$%@? ich dymy obchodzą
@RafDan: wiadomo, że ostatnia karta jeśli chodzi o same zestawienia, to poza Polak-Patrykos i Daro Lew-Filipek, nie miała konfliktów między rywalami, a na pewno żadna nie była ciekawsza niż Bomba-Muran(a jedna walka nie sprawia, że karta jest lepsza), ale samo wystąpienie Jacy,Ferrariego, #!$%@? Polaka i Natana, otoczka Daro Lew-Filipek już było ciekawsze niż 3/4 karty HL. Nigdzie nie napisałem, że dymy warunkują sprzedaż PPV. Zasięgi zawodników FAME były zapewne co najmniej
@gsl7: ale gdzie ja napisałem, że liczą się dymy? Spytałem, w czym lepsza była karta walk HL, bo poza Muran-Bomba tam nie było żadnego ciekawego starcia jeśli chodzi o emocje, a poza tym tylko Alberto-Tybori i Hassi-Rekordzista były naprawdę fajnymi walkami. Reszta to przeleżenie całego pojedynku albo pełna dominacja jednego nad drugim
@RafDan: Bo highleague to gowno ktore zrobilo dwie dobre gale i od higleague3 jest ten sam syf. F2F prowadzi pawlowski przez co zmienia sie to w kolko wzajemnej adoracji i festiwal niesmiesznych ustawionych telefonow typu nietoperz, co gale walcza te same osoby ktore nawet nie sa zbyt ciekawe
@gsl7: Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie napisałem że dymy sprzedają PPV. Ba, nawet to wyśmiałem, twierdząc że w takim przypadku, to PRIME powinno mieć #1 sprzedaży.

Rekordowa gala o której mówisz, to ponad 100k na live przy dymach z laluna, dymy normana z szeliga i dymy alana z muranem. No faktycznie nie bylo dymow tam wcale xD

@maciegu: 16 to byla stypa i kilometr mułu, sam Rozpara
@RafDan: Na słabą sprzedaż FAME16 miał bardzo duży wpływ mlekołak. Ostro cisnął FAME gdzie tylko się da przez Jace, a jego zaślepieni fani nie kupili PPV. Choć i tak 400K to bardzo dobry wynik
@gsl7: O taaaak, kupiłem tylko dla Bungee żeby znów zobaczyć majstersztyk rażenia się prądem....ale niestety się zawiodłem i na walkach tego nie było.

A tak, kupiłem...pakiet internetu żeby wejsc na strumyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RafDan: nie ma co się dziwić jak wołają 40 zł za galę, gdzie laska wychodzi, poddaje się jak najman i reklamuje swojego OF... Fame to wiadomo, pierwsi na rynku jak KSW, więc mają pozycję lidera.
nie ma co się dziwić jak wołają 40 zł za galę, gdzie laska wychodzi, poddaje się jak najman i reklamuje swojego OF


@Neaopoliti: Ale jak ktos chcial kupic to kupil i dopiero po kupieniu to zobaczyl.
@RafDan: ja tam nigdy nie kupiłem, a generalnie od fame 1 wszystko gale są za darmo w necie.
Nawet na fame 2 i 3 dało się wyciągnąć linka do VLC i mogłeś se normalnie puścić na playerze :)