Wpis z mikrobloga

@Totems: Nie wiem czy potrzebujesz w oplocie. Ja co prawda mam oplot ale swój kabel kupowałem z 6 lat temu za jakieś 20-30zł ;). Myślę, że zwykły styknie

https://pl.banggood.com/BlitzWolf-BW-MF10-Pro-2_4A-USB-A-to-iP-Cable-With-MFi-Certified-1_8m-or-6ft-For-iPhone-Charger-Cable-Data-Transfer-Cord-For-iPhone-13-13-Mini-13-Pro-Max-12-12-Pro-12-Pro-Max-SE-2020-For-iPad-Air-p-1822910.html?cur_warehouse=CN&ID=513344&rmmds=search

na bangood taniej ale też trzeba chwilę poczekać
@kone: Potrzebuje go do carplay. Swoją drogą wiesz może czy częste codziennie używanie carplay mocno wpływa na baterię? Albo czy jest możliwość blokady ładowania na jakimś poziomie, żeby się nie ładował do pełna
@Totems: nie wiem, w tej kwestii nie pomogę. Sam chciałbym wiedzieć czy można ładować baterie tylko w ok. 80%. Myślałem, że może można to ugrać jakoś "skrótami" ale niestety nie udało się.
@Totems: mają mfi więc czip od apple i spełniają jakieś ich minimalne wymogi. Więc nie będzie sytuacji, że kabel cały a brak połączenia czy zrywanie itp. Kupiłem swoją drogą jakiś czas temu i może dużo nie używam ale nie sądzę by to było górsze mechanicznie od oryginalnych. Bierz masz 3 sztuki
@Totems: Jak chcesz bardzo przyoszczędzić i mieć jakość to PZOZ na aliexpress. Są w oplocie za śmieszne pieniądze + bardzo dużo dobrych opinii.
Musiałbyś napisać do nich tylko czy obsługują ich kable CarPlay.
A jak chcesz z MFi to od Ugreen masz w oplocie kabel za 65zl chyba.

Co do „blokowania ładowania baterii przy 80%” to ja ustawiłem sobie w skrótach powiadomienie. Przy 80% wyskakuje i wiem, że „muszę” odłączyć. Bo