Wpis z mikrobloga

Olkowicz donosi, że Lewandowski, Glik, Szczęsny i Krychowiak zaproponowali, aby podzielić rekordowo duże nagrody z państwowych pieniędzy w sposób:

- po 3mln dla graczy pierwszego składu
- 400tys. dla tych, którzy nie podnieśli się z ławki

A teraz Krycha gada, że musieli przyjąć tę kasę (po 3 melony), bo dla biedniejszych zawodników 400k to dużo xD.
Ale tam musi być syf, jak taka grupka temu przewodzi. Chętnie daję wiarę, że to pozostali zawodnicy kablują do mediów i chwała im za to.

#reprezentacja #mecz #pilkanozna #mundial #kanalsportowy
  • 18
  • Odpowiedz
@niemampsa: > A teraz Krycha gada, że musieli przyjąć tę kasę (po 3 melony), bo dla biedniejszych zawodników 400k to dużo

Kiedy tak powiedział? Myślałem, że mówił że podzielili to równo.

A które doniesienia są prawdziwe a które nie to nie wiemy
  • Odpowiedz
@niemampsa: No ok, ale czy to prawda? Bo wiele już było nieprawdziwych informacji. Mówili już też, że będą dzielić po równo. Nie ma dowodów, że któraś z tych wersji jest prawdziwa na ten moment.
  • Odpowiedz
@niemampsa: Milion razy każdy z nich mówił, że jak już coś takiego gadali to dla beki chwilę po tym jak poszło takie stwierdzenie. Nikt na poważnie tam żadnych pieniędzy nie brał pod uwagę.

Zwyczajna gadka wśród znajomych. Ty nie dostaniesz bo twoja dupa słabo robi loda, Lewemu damy 3 mld bo dlaniego to nic. Peszkowi trzeba dać więcej bo przepije.
  • Odpowiedz
@niemampsa: Michniewicz w TVP z tego co kojarzę, że zawsze tak było i tym razem również. Nie odbieraj moich słów, że kogokolwiek bronię, ale po prostu nie chcę wierzyć we wszystkie informacje które się pokazują, bo czasem pojawiają się sprzeczne i nie wiadomo która jest prawdziwa.
  • Odpowiedz
@niemampsa: Krychowiak w meczykach: "O kwotach, tego jak dzieliliśmy tę premię i kto wywołał ten temat po Argentynie, nie będę mówił."

Włodarczyk twierdzi, że zgodzono się na równy podział.

Ogólnie smród jest ale zakładanie, że Olkowicz ma rację a inni nie, to trochę na wyrost jest,
  • Odpowiedz
@BornToDie69: @Brzychczy: Dzięki również za wasze zdanie. Bo wydaje mi się, że jestem w mniejszości, bo wszyscy mamy młotki, a kadra zamienia się powoli w gwóźdź. No to trzeba nawalać.
Chyba jednak lepiej najpierw dowiedzieć się jak było.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Gdzie niby się wypowiadali, że negocjowali podział kasy dla żartu?

@Brzychczy: Im więcej takich odmów na temat podziału publicznych pieniędzy, tym więcej będzie takich pytań.

@kegnar: spoko, ja to rozumiem, ale piłkarze, trener, związek oraz politycy nabrali wody w usta.
  • Odpowiedz
@niemampsa:
Lewandowski mówi, że nie brali na poważnie. Krychowiak sugeruje, że na poważnie. Pierwsze źródła mówiły, że Lewandowski chciał równego podziału premiującego tych, co grali z ławki lub nie grali w ogóle, a teraz jest sugestia, że naciskał na premiowanie grających.

A i tak całe negocjacje miały się zamknąć w 10 minutach, Glik twierdzi że w zasadzie nie było żadnej dyskusji, nikt się nie kłócił i w zasadzie nie był to
  • Odpowiedz