Wpis z mikrobloga

Olkowicz donosi, że Lewandowski, Glik, Szczęsny i Krychowiak zaproponowali, aby podzielić rekordowo duże nagrody z państwowych pieniędzy w sposób:

- po 3mln dla graczy pierwszego składu
- 400tys. dla tych, którzy nie podnieśli się z ławki

A teraz Krycha gada, że musieli przyjąć tę kasę (po 3 melony), bo dla biedniejszych zawodników 400k to dużo xD.
Ale tam musi być syf, jak taka grupka temu przewodzi. Chętnie daję wiarę, że to pozostali zawodnicy kablują do mediów i chwała im za to.

#reprezentacja #mecz #pilkanozna #mundial #kanalsportowy
  • 18
@niemampsa: > A teraz Krycha gada, że musieli przyjąć tę kasę (po 3 melony), bo dla biedniejszych zawodników 400k to dużo

Kiedy tak powiedział? Myślałem, że mówił że podzielili to równo.

A które doniesienia są prawdziwe a które nie to nie wiemy
@niemampsa: No ok, ale czy to prawda? Bo wiele już było nieprawdziwych informacji. Mówili już też, że będą dzielić po równo. Nie ma dowodów, że któraś z tych wersji jest prawdziwa na ten moment.
@niemampsa: Michniewicz w TVP z tego co kojarzę, że zawsze tak było i tym razem również. Nie odbieraj moich słów, że kogokolwiek bronię, ale po prostu nie chcę wierzyć we wszystkie informacje które się pokazują, bo czasem pojawiają się sprzeczne i nie wiadomo która jest prawdziwa.
@BornToDie69: @Brzychczy: Dzięki również za wasze zdanie. Bo wydaje mi się, że jestem w mniejszości, bo wszyscy mamy młotki, a kadra zamienia się powoli w gwóźdź. No to trzeba nawalać.
Chyba jednak lepiej najpierw dowiedzieć się jak było.
@niemampsa:
Lewandowski mówi, że nie brali na poważnie. Krychowiak sugeruje, że na poważnie. Pierwsze źródła mówiły, że Lewandowski chciał równego podziału premiującego tych, co grali z ławki lub nie grali w ogóle, a teraz jest sugestia, że naciskał na premiowanie grających.

A i tak całe negocjacje miały się zamknąć w 10 minutach, Glik twierdzi że w zasadzie nie było żadnej dyskusji, nikt się nie kłócił i w zasadzie nie był to