Wpis z mikrobloga

przypominam jako fanboy #thelastofus , ta gra nigdy nie powinna się ukazać na pc, straciła status legendarnej dzięki takim zagraniom #sony , teraz jest już zwykłym tytułem co każdy sobie może w niego zagrać, już widzę te #!$%@? mody i zasrane benchmarki że jest 2 pixele wiecej niz na konsoli, tfu
#gry #ps5 #pc
  • 31
  • Odpowiedz
@Smartek: bo złodziejstwie i unoszenia się nad nimi, tag pcmasterrace nie bez powodu istnieje, kiedyś miałem mocnego pc na odpowiednie czasy i jedynie same problemy z nim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smartek: bo złodziejstwie i unoszenia się nad nimi, tag pcmasterrace nie bez powodu istnieje, kiedyś miałem mocnego pc na odpowiednie czasy i jedynie same problemy z nim

@karix98: a, okej, czyli racjonalizujesz swoją niepewność i kompleksy przypisując jakieś nieidentyfikowalnej grupie wyimaginowane cechy

w sumie standard na wykop
  • Odpowiedz
@karix98:
Ale chochoła kręcisz. Exclusive'y to rak niezależnie od tego czy klepie je sony czy m$. Bardzo dobrze, że jest ich co raz mniej bo dla graczy to większa elastyczność ale dla deweloperów więcej kasy.
  • Odpowiedz
@yeradd: oczywiscie, dzięki takim zagraniom to gra miala cos ciekawego, była speceficzyna, legendarna, teraz zrobiła sie zwykłym tytulem co sobie kazdy moze zagrac, nie dlugo bedzie lezec za 40zł klucz na jakims eneba, jak zwykły smiec, bezsens totalny, tak samo sony sobie strzela w kolano wydając to bo po co ktoś mialby ich konsole kupowac jak mozna w to zagrac na pc i to na dodatek "za darmo", logika
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: jak bloodborne wyjdzie na pc to będzie największa tragedia w branzy gier, kolejna gra owiana legendą będzie zwykłym soulslike jak elden ring czy dark souls i dodatkow rozłożona na czynniki pierwsze
  • Odpowiedz