Wpis z mikrobloga

Działa wam ta gra sensownie po ostatniej aktualizacji? U mnie na Ryzen 3600 + gtx 3070 z powłączanymi nowymi opcjami + 50% rozdzieloczości (bazowo 1440p) jest masakra. Gra regularnie spada poniżej 60 fps, dość często spada poniżej 30. Nawet jak wyłączę nowe opcje to jest niewiele lepiej, bo o ile średnia ilość klatek się zwiększa, tak spadki powodują, że ledwo grywalne to jest u mnie. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek coś takiego napiszę, ale PUBG u mnie działa dużo lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fortnite
  • 11
@zakochany_kundel: tak jak pisałem, wtedy średnia ilość klatek przestaje być problemem, ale i tak co chwilę pojawiają się masakryczne dropy, zupełnie psujące zabawę. Śmierdzi to trochę kompilacją shaderów, ale trochę gier już zagrałem, a nie wydaje mi się żeby było lepiej( ͡° ʖ̯ ͡°)
@michaloxs: gra zaczęła świrować po tej aktualizacji, często w niektórych lokalizacjach moja postać tak jakby skacze zamiast się płynnie poruszać, podczas gdy cała "przyroda" dookoła działa płynnie. Przeciwnicy też często skaczą, ale tylko jak są w oddali. Czasami mam też problemy z szybkim bieganiem, po prostu nie mam tej funkcji, muszę wrócić do lobby i zacząć mecz od nowa i magicznie się pojawia. Z fps też miałem problem, potrafiło skakać z