Wpis z mikrobloga

pomocy1!1!!!

Powoli tracę nadzieję. Nikt nie jest w stanie mi pomóc, pytałem już na kilku polskich i zagranicznych grupach/forach.

Czy pretendent do najlepszego perfumowego internet spejsu - wykopowy tag #perfumy, pomoże mi znaleźć perfumowy odpowiednik zapachu dezodorantu Old Spice Magnate, sprzedawanego jeszcze z 10 lat temu w Polsce?

- nie pamiętam dokładnie jak pachniał - typ zapachu całoroczny: świeżak, aromatyczny, z czymś głębszym jak na deo
- do dzisiaj w USA ten zapach dostępny jest jako Swagger, ale czytałem opinie że 'to nie to samo co kiedyś'
- w opisie od producenta (Swagger) wyróżniono dwie nuty: limonka i drzewo cedrowe

W ramach własnego riserczu znalazłem wpisy osób, które szukały tego samego co ja. W odpowiedzi dostali sugestie perfum, które mają pachnieć podobnie, ale te które dotychczas zweryfikowałem, są w ogóle nietrafione (ponadto niespójne lol). Kończą mi się alternatywy, zostały mi do wypróbowania: AF Fierce (wątpię), Nautica Voyage Heritage.

Niby to tylko dezodorant, ale to był mój protoplasta 'signature scent' z czasów gimbazjum hehe
Jeśli miałbym się kiedykolwiek pozbyć wszystkich swoich flakonów oprócz jednego, chciałbym żeby w środku siedział ten zapach.

bonus:
Myślę, że Magnate mógł być 'klonem', może nawet czegoś niszowego.
Przy pierwszym spotkaniu z DNA zapachu Creed Silver Mountain Water, od razu wrócił do mnie stary Str8 Challenger (tyle że tamten był bez nuty atramentowej i z mocną dozą pieprzu). Tego info nie ma chyba nigdzie, może jakiemuś innemu amatorowi zapachowej nostalgii się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OzjaszGoldbergstein1488 - pomocy1!1!!!

Powoli tracę nadzieję. Nikt nie jest w stan...

źródło: comment_1670795965ZOhiVMCYRR9e0Ncmp81gUx.jpg

Pobierz