Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy pośrednik / agencje nieruchomosci może mi pomóc zbić cenę na rynku pierwotnym lub wtórnym jeżeli jestem zainteresowany jakimiś mieszkaniami? Ktoś próbował taką opcję podczas zakupu mieszkania?

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639620dc7a12ddf16483e2b9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
@h080rg: @BHN_LLU: @Zwierzak24: @Warrior_97: @nomundo: @AnonimoweMirkoWyznania: ja sie na pierwotnym nie zgodze z jednego względu - agent nie pierwotnym nie bierze w ogole prowizji, dostajes mały procent od dewelopera. A ja mialem sytuacje w tamtym roku gdy moja klienta poszla i kupila w inwestycji sama mieszkanie, za cene ofertowa, a ja miesiac,dwa pozniej z klientam za to ze zapytalismy o obnizke ceny i negocjacje dostali bodajze
czemu z anonimowych?


@nomundo: Nigdy nie rozumiem czemu ludzie się czepiają pisania z anonimowych.

Może ktoś się nie chce ze swoimi planami ujawniać? Może ktoś konta nie ma? Co Cię to obchodzi,że się tak spytam nieładnie.
@ATAT-2: ano pytasz nieładnie, można grzeczniej. Nigdy nie rozumiem, czemu ludzie do banalnego pytania wywalają z gębą i gdybaniem, milionem domysłów. A w pytaniu autora nie ma nic o planach/ nic personalnego. Też mogę zapytać czy auto X osiągnie max prędkość 250km/h, to nie oznacza że mam takie auto lub, że chce takim jechać. Ty byś pewnie gdybał.