Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo z #bydgoszcz #torun i okolice. Po raz kolejny serdecznie dziękuję wam za przybycie na #bydgoszczwykoppiwo oraz zaangażowanie we wspólne zabawy a także w ich prowadzenie.
Tylko z wami konie kraść i kolorować papieże na papierze.

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

W komentarzu lista obecności.

Oznaczam poniżej uczestników, ktoś mi umknął ale podpisaliście się imionami i ciężko mi teraz wszystkich wyłapać. Proszę o zgłoszenie w komentarzu kogo pominęłam.

Za spalone pierniczki i krzywo wypisane życzenia nie odpowiadam a wszystkich grzechów szczerze żałuję.
Pewnie jak zwykłe obróci ojca świętego.

Ostatecznie bawiliśmy się do około 05:00 aż nas wyrzucili z Ministerstwa :)

@Exende @najlepszego @slepauliczka @Marianpol @gustawny @polinik @krzesimir @nuj-ip @ciekawskie_jajo @Magnetti @Zizoug @Myrszula @mroznykasztan @Zkropkao_Na

#perlapulnocy #bydgoskiepiwo
Tanzanit009 - Szanowni Państwo z #bydgoszcz #torun i okolice. Po raz kolejny serdeczn...

źródło: comment_1670772128J3VgCkzEL6meFduiGJwlEG.jpg

Pobierz
  • 20
@Tanzanit009 ogromne dzięki za organizację, a jeszcze ogromniejsze za wysiłek w nią włożony, pomysłowość i nietuzinkowość atrakcji jakie dla nas przygotowałaś! To nie było zwykłe wykopowe piwo. To było już w zasadzie miniwykopparty - był bifor, była impreza właściwa z grami, zabawami, prezentami, no i był after :) Do tego jak dobrze policzyłem to mieliśmy wczoraj na imprezie przedstawicieli z czterech czy nawet pięciu innych miast (poza Bydgoszczą). Jedyne czego brakuje to
@krzesimir: Ja tutaj chciałabym tylko od siebie dodać, że bardzo dziękuję za wszelkie słowa uznania. Dostałam wiele serdecznych i ciepłych wiadomości od was za co jestem niezmiernie wdzięczna.

Jednakże chciałabym podkreślić, że to wasza obecność oraz zaangażowanie we wspólną integrację sprawiły, że udało nam się stworzyć naprawdę fajną, zgraną grupę za co równie jestem wam wdzięczna.

Mam nadzieję na szybką powtórkę :)
@Tanzanit009: Wiele wiadomości dostałaś, ale jeszcze więcej nie dostałaś. Trudno się ograniczyć do jednej, ale od wczoraj noszę gumkę na nadgarstku i strzelam sobie gdy znowu pomyśle o wysłaniu Ci kolejnego dziękczynnego privka (ʘʘ)