Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ojacie169: no to nie ma co wywalać bez potrzeby kasy, pójdź do Decathlonu, poprzymierzaj i wybierz wygodne. Na początek będą git, kiedyś zmienisz sobie na twardsze jak już za kilka lat będziesz ostro śmigał.
  • Odpowiedz
@ojacie169: jak to mają być pierwsze buty, to wybierz takie, które możesz przymierzyć lokalnie i będą pasować. Jak nabierzesz wprawy to kupisz coś lepszego (np Nitro, K2, 32, Deeluxe, Northvawe)
Jak przymierzasz buta to przy wyprostowanych kolanach palce powinny lekko dotykać przodu wkładki (but i tak się trochę rozbije w czasie jazdy). Jak go zawiąrzesz to pięta i kostka nie powinny mieć żadnego luzu.
Buty mają skalę twardości (flex 1-10)
  • Odpowiedz
na start przygody snowboardowej poszukaj poszukaj w dobrej cenie burton moto


@Dibhala: pierwszy zakup i najgorsze buty jakie miałem, serio xD Miękki jak trampek, zero responsywności, nie polecam.
  • Odpowiedz
@Stashqo: komu nie polecasz?
z------------m na rantach śmigających switchem pod górkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie zmienię zdania, bo to są bardzo dobre buty dla stawiających pierwsze kroki na snowboardzie
  • Odpowiedz
@Dibhala: nie polecam nikomu cięższemu niż ~70kg, moim zdaniem są po prostu zbyt miękkie, być może dadzą radę do parku, ale poza tym to strach w tym jechać bo nie reagują. To były moje pierwsze buty i nawet jako kompletny amator czułem, że nie dają rady. Po przejściu na sztywniejsze photony od razu zauważyłem większy progres w nauce jazdy. Moim zdaniem z miękkich Burtonów warto rozważyć rulery.

No i co
  • Odpowiedz
@ojacie169: Kolejność przypadkowa: Flux, Burton, Vans, Ride, ThirtyTwo, Nitro. Wybierz te z flexem - sztywnością co najmniej 4, ale też nie przesadzaj. Najlepiej jakbyś wziął z flexem 4-7. Burton Moto sobie daruj bo to mega miękki kapeć. Omijaj Decathlony, itp. Wybierz się do specjalistycznego sklepu, bo but jest bardzo ważny. Niedoceniana część sprzętu snb a źle dobrana przysporzy sporo problemów. Gdzie mieszkasz? Może coś uda się doradzić. Aha, na pewno
  • Odpowiedz