Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 497
Aha, czyli w dalszym ciągu mamy iść, tylko że w drugiej kolejności. Łaskawca.

Ja absutnie nie jestem przeciwny służbie wojskowej, jednak uważam, że w pierwszej kolejności powinni wziąć udział posłowie i senatorowie Lewicy oraz jej pozaparlamentarni członkowie wraz z rodzinami.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn #mizoandria #bekazfeministek #bekazlewactwa #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
F.....e - Aha, czyli w dalszym ciągu mamy iść, tylko że w drugiej kolejności. Łaskawc...

źródło: comment_1670752505WLC65LL7c6YlNMFL8hgiea.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
strajk kobiet został przeczekany, dodatkowo rozbiły go od wewnątrz jakieś karierowiczki chcące się wypromować.

Przecież to najprostsze metody wygaszania strajków, ludzie wprost pisali że tak będzie i żeby się nie poddawać manipulacji. I co? I nic, ludziom się znudziło i rozeszli się do domów.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: tylko jeden temat ich łączył i to wszystko
  • Odpowiedz
@Fracture: jako osoba o poglądach raczej lewicowych jestem absolutnie zbulwersowany wypowiedziami członków Lewicy i ich militarystyczne zapędy.

Skrupulatnie notuję sobie wypowiedzi i głosowania, aby przypadkiem nie zagłosować na nich w przyszłości.
  • Odpowiedz
@CyfrowyD:

Parytety dla kobiet wszędzie gdzie się da i kontrole w firmach czy są równe płace (ciekawe, że od lat nierówne płace ze względu na płeć są zabronione prawnie. Nie mam pojęcia co oni chcą kontrolować XD).


Nie bronię ich, ale ten argument nie ma sensu. Np. przekraczanie prędkości też jest nielegalne. Kontrola chyba nic złego, skoro wszyscy się pilnują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Np. przekraczanie prędkości też jest nielegalne. Kontrola chyba nic złego, skoro wszyscy się pilnują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Poduszek: Więc uważasz, że prawo jest łamane w tym zakresie i potrzebna jest kontrola. Więc czemu służy PIP jeżeli nie stałemu kontrolowaniu czy nie są łamane przepisy w pracy? PIP to taka kontrola drogowa dla miejsc pracy. To jest miejsce gdzie zgłasza się takie incydenty, bo na pewno potrafią
  • Odpowiedz
  • 0
@CyfrowyD

Prawo do przerwania ciąży do 12. tygodnia. Czyli przywrócenie stanu sprzed wyroku TK?

Nie, przed wyrokiem można było zabić dziecko ciężko chore (w teorii, bo w praktyce zdarzały się przypadki zdrowych dzieci).
  • Odpowiedz
Prawo do przerwania ciąży do 12. tygodnia. Czyli przywrócenie stanu sprzed wyroku TK?


@CyfrowyD: co? Ze niby kilka lat temu można było na luzie przerywać ciążę w Polsce? To chyba w innej Polsce mieszkam, po co były te wycieczki do Czech?
  • Odpowiedz