Wpis z mikrobloga

#kot #kitku #koty
Za dzieciaka kochałam psy, koty były w moich oczach wredne i egoistyczne, ciągle przede mną uciekały:D bardzo przeżyłam śmierć mojej suczki - mieszańca z lekko kręcona sierścią, dużym pyszczkiem i o zaciętym charakterze. Stwierdziłam że już nie przygarnę żadnego psa a już tym bardziej kota.
No i stało się - kot miał zostać oddany do schroniska bo błąkał się ulicami a na okres zimowy przygarnęły go do piwnicy dwie kobiety. Nie chciałam żeby poszedł do schroniska, nie wiem co mną kierowało ale napisałam do tych kobiet że przygarnę kotku!
Co ciekawe kot wobec obcych jest zdystansowany, a przy pierwszym spotkaniu od razu zaczął się do mnie łasic, spał obok chociaż nocą wchodził pod wannę przez jakiś czas. Jest bardzo łagodny, przytulasny, troszkę głupi ale bardzo kochany. Mój kiciuś
Pobierz Szatynka - #kot #kitku #koty
Za dzieciaka kochałam psy, koty były w moich oczach wre...
źródło: comment_1670743518iCOVNGic2Tp20rYUClO63B.jpg
  • 19
@JustynM: Nie gadam głupot. Poczytaj sobie pierwsze lepsze artykuły w necie.
Jeżeli chcesz mnie atakować to proszę bardzo. Trzecia powieka bardzo często jest objawem choroby, złego stanu zwierzęcia. Bardzo fajnie ze właścicielka nie zbagatelizowała problemu i poszła do weterynarza.
@Emulsja: Dopóki nie jest przekrwiona i czerwona, to jest git. Mój jeden kot ma regularnie przymrużone oczy jak mruczy i ciągle powiekę wysuwa jak do spania, a drugi miał nieco wysuniętą jak mu odporność spadła, ale wet radził obserwować, bo póki nie wygląda źle, to witaminy wystarczyły.

Nie panikuj XD