Wpis z mikrobloga

@Malvo: Wiem i to mnie dołuje, ale to taka idealna szara myszka dla anonka, ubiera się skromnie ale oryginalnie, nie świeci dupskiem i cycami w necie, pociesza chłopa jak się żali i ona woli żeby to facet zajmował się domem a ona będzie pracować, co mi pasuje bo lubię gotować i dobrze mi to idzie a i domem zajać się spoko. Idealna myszka dla bezrobotnego i niezdolnego do pracy anonka (
@Wanzey: No to skoro się tak zajebiście dogadujecie, to spróbuj.. co masz do stracenia? My z depresją nie mamy nic do stracenia.. a jak sie nie uda tak jak było w moim przypadku, to najwyżej będziesz miał jeszcze bardziej rozwalona psychikę xD.
@Wanzey patrząc na Twoje wpisy, czuję dziwny vibe dotyczący nadmiernej kontroli drugiej osoby. Uważaj na to, bo to łatwo może zniszczyć związek/uszczęśliwić partnerke.

A 200km to nie jest tak daleko. Ile masz lat?
@Wanzey: Kilka lat temu poznałam Mireczka na wykopie, 285 km odleglosc nas dzieliła. 1,5 roku codziennie pisaliśmy i dzwoniliśmy do siebie. Był dla mnie najlepszym przyjacielem.w końcu postanowilismy się spotkać. Przyjeżdżał do mnie co dwa tygodnie, później ja do niego. Odkąd zaczął przyjeżdżać minelo 4 miesiące i zamieszkaliśmy razem. Dziś jesteśmy 4 lata po ślubie, mamy dwuletnia córeczkę i czekamy na synka ( ͡° ͜ʖ ͡°) związki